i5 4690K / Msi Gtx 970 Sistem Alındı

Ucuza geliyor fakat garantide sıkıntı olacak bende alacaktım sistem hazır param hazır fakat sistemi alamıyorum. Vatan bilgisayara Asus veya Msi birinin gelmesini bekliyorum.

Ucuza geliyor fakat garantide sıkıntı olacak bende alacaktım sistem hazır param hazır fakat sistemi alamıyorum. Vatan bilgisayara Asus veya Msi birinin gelmesini bekliyorum.
2 haftadır gidip geliyorum beylikdüzü vatan bilgisayar'a evimin hemen yanında . GTX 780 6 gb 384 bit alıcaktım sonra GTX 970 almaya karar verdim bi yerden para bekliyorum gelmedi gelse alıcaktım dün gittim bitmiş bende yurt dışından almaya karar verdim .

Valla beklesemde 2 haftaya gelicek yurt dışındanda getirtsem 2 haftaya gelir büyük ihtimalle . Yurt dışında 800 tl ye geliyor . Eğer beklemeyip kargolanmasını istersem vergilerle beraber 1000 - 1100 tl ye gelir sanırım .

Valla bende sordum belli değil dediler. GTX 980 var msi ' ın 2 tane var ellerinde beylikdüzü vatan bilgisayar'da ama 1 i arızalıymış diğeride 2000 tl ona 2000 tl vericeğime 1400 tl ye yurt dışından GTX 980 alırım daha iyi .

Mantıklı Msi üretim bakımında çok yavaş. Asus öyle değil hem Türkiye'ye desteği güzel hemde ürün kalitesi iyi Asus gelirse kaçırmayacağım alıp keyfime bakacağım şuan o da yokta maalesef.

Amazon.com dan alınca ödemeyi nasıl yapıcaz ve gümrükte takılma olur mu ? Vergi verme gibi bi durum olur mu ? Valla bende asus alıcaktım ama kalmamış msi almayı düşünüyorum yurt dışından amerika'dan ama yinede belli olmaz stoklara girerse hiç beklemem alırım buradan tabi para elime geçerse .

Arkadaşlar beylikdüzü vatan bilgisayara 3 adet gelmiş az önce internetten baktım gözüküyodu hemen fırladım gittim 3 adet gelmiş msi , gigabyte ve asus sanırım . Adam dedi yarım saat sonra bile satılmayacağının garantisini veremem dedi çok istenen bi kart hemen gidiyo dedi para ayarlamaya çalışıyorum olursa hemen msi ' yi gidip alıcam .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı