i5 6200U laptop görüntü gelmeden yeniden başlıyor

Patrick Batemann

Hectopat
Yer
Konya
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar, bundan bir gün önce bilgisayarımda oyun oynarken bilgisayarım kendiliğinden kapandı ve reset atmaya başladı. Power tuşuna bastığımda kendine reset atıyordu ve ben de kasasının içini açtım temassızlık olabilir diye. Benim PC mini PC fotoğrafta da gördüğünüz gibi ve sadece kasasını açıp çalıştırdığımda, hiçbir şeyle oynamadan, çalıştı. 2-3 saat sonra Google'da gezinirken bilgisayarım dondu ve ekranda fotoğrafta da gördüğünüz gibi kareler çıktı. Ben de bilgisayarı kapatıp açtım ve düzeldi. 1 gün sonra (bugün) CS:GO ana menüde dururken birden kapandı ve reset atmaya başladı, bu sefer çalıştıramadım. Her yolu denedim. SSD'yi çıkarıp çalıştırdım, RAM çıkarıp çalıştırdım, Wi-Fi'yi çıkarıp çalıştırdım, BIOS pilini çıkarıp çalıştırdım, kasadan çıkarıp uzay şekilde çalıştırdım ama yine de açılmadı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Not: 5-6 gün önce Steam'den Driver Booster adında bir uygulama yüklemiştim. İlk kez reset attığında ondan şüphelenip sistem geri yükleme noktasından geri dönüp değişiklerinin bazılarını geri alabilmiştim ama yine de aynı hata tekrar başıma geldi.

Arkadaşlar PC'ye görüntü gelmiyor, bilgisayarcıya da götürdüm adamlar açamadı PC'yi.

Sistem özelliklerim:
  • i5 6200U 2.3GHz.
  • 8 GB Single Channel 2133 MHz RAM.
  • HD 520 ekran kartı.
  • Anakart ve PC markası yok Çin üretimi bir şey.
  • 120GB mSATA SSD.
  • 15v 5amper adaptör.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    104,7 KB · Görüntüleme: 32
  • WhatsApp Image 2020-12-19 at 22.59.39 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-19 at 22.59.39 (1).jpeg
    133,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı