I5 6200U Laptop Windows 10'dan Windows 7'ye nasıl dönülür?

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4 GB 2133 MHZ
Ekran kartı
HD GRAPHICS 520
İşlemci
I5 6200U
Şu an bende Windows 10 var ve çok kasmalar olduğu için 7'ye geçmek istiyorum kendim denedim beceremedim. hata verdi bende bilgisayarcıya götürdüm o da yapamadı, hata verdiğini ve büyük ihtimal Windows 10'un gömülü geldiğini söyledi eğer öyleyse Windows 7'ye geçebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 gömülmüş mü ? İşte gerçek bilgisayarcı bu. Hemen onun için heykel dikmemiz gerekiyor (!).
En az 8 GB USB bellek bulundurun. Daha sonra sistem destekliyorsa UEFI olarak Windows 8.1 kurun. msinfo yazarak öğrenebilirsiniz.(Bence kesin vardır) Rufus yazılımı üzerinden 8.1 Home sürümünü indirmenizi öneririm.

Şu an bende Windows 10 var ve çok kasmalar olduğu için 7'ye geçmek istiyorum kendim denedim beceremedim. Hata verdi bende bilgisayarcıya götürdüm o da yapamadı, hata verdiğini ve büyük ihtimal Windows 10'un gömülü geldiğini söyledi eğer öyleyse Windows 7'ye geçebilir miyim?

HDD'ye Windows 10 kurmak baştan hata zaten hocam Win 8.1 en stabili olacaktır 7 artık öldü bitti gitti kül oldu :D

Windows 10 gömülmüş mü? İşte gerçek bilgisayarcı bu. Hemen onun için heykel dikmemiz gerekiyor (!).
En az 8 GB USB bellek bulundurun. Daha sonra sistem destekliyorsa UEFI olarak Windows 8.1 kurun. Msinfo yazarak öğrenebilirsiniz.(bence kesin vardır) Rufus yazılımı üzerinden 8.1 Home sürümünü indirmenizi öneririm.

RAM'lar ağırlık yapıyordu 2 GB aldım kardeşim (!)

Geri
Yukarı