i5 6200U sistemde Valorant sürekli hata kodları veriyor

Mehmet Soyak

Decapat
Daha fazla  
Sistem özellikleri;

Intel(r) Core(tm) i5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40 GHz.

4 GB RAM.

NVIDIA GeForce 940MX 2 GB

Intel(r) HD Graphics 520 2 GB.

Valorant'ta oyuna hem geç giriyorum hem de her girdiğimde beni farklı farklı hata kodları karşılıyor mesela val 43 gibi.

Sistem özellikleri;

Intel(r) Core(tm) i5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40 GHz.

4 GB RAM.

NVIDIA GeForce 940MX 2 GB.

Intel(r) HD Graphics 520 2 GB.

Valorant'ta oyuna hem geç giriyorum hem de her girdiğimde beni farklı farklı hata kodları karşılıyor mesela val 43 gibi.

HD Graphics'i 2 GB yapmanizdan kaynakli olabilir normal ekran kartiniz destekliyor onun için Intel ekran boyutunu dusurup Vanguard'i kaldirip tekrar yuklenmesini ssglayin.

Ben şu an Valorant'ı sildim zaten.
Intel ekran boyutu derken neyi kastettiniz anlamadım.
Bu arada RAM yeter mi sizce.

RAM az zaten 4 GB RAM daha eklerseniz daha iyi performans alırsınız. Video bellegi için ayrılan kısım fazla 2 GB demissiniz ya onu 512MB yaparsaniz bilgisayardaki drop varsa bir nebze önlenir.

@Silinen üye ben sizin dediğinizi araştırdımda bulamadım nasıl yapacağım yardımcı olursanız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda artirmanin yolu gosterriliyor siz ekran bellegini 512MB yaparsanız RAM kullanimi dusecektir diye dusunuyorum.(Normal Ekran kartinizda degisikilik olmaz)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda artirmanin yolu gosterriliyor siz ekran bellegini 512MB yaparsanız RAM kullanimi dusecektir diye dusunuyorum.(Normal Ekran kartinizda degisikilik olmaz)
aynı video yu izleyip yaptım sizce olmuşmudur

Yeni konular

Geri
Yukarı