i5-6200U ve 940M Mount & Blade II: Bannerlord kaldırır mı?

Esmiyuoo

Decapat
Merhabalar. Bilgisayarımın özellikleri şudur:
  • NVIDIA GeForce 940M
  • Intel Core i5-6200U CPU
  • 6 GB RAM 1600 MHz
  • 500 HDD
Acaba bu oyunu kaldırabilir mi bilgisayarım? Cevaplarınızı bekliyorum.

Can you run it diye bir uygulama var oraya girip oyun ismini yazarsaniz her parcasini kontrol eder minimum ozellikleri mi kaldirir onerileni mi gormuş olursunuz.
En garanti yol budur.
Bu site bayagi sacmaliyor. Kaldirmaz dedigi oyunlari 60FPS aciyordu bilgisayarim. Guvenmeyin su siteye.

Oyunun bellek tüketimi yüksek. Sistemin de 8 GB belleği olan çoğu kullanıcı bie sorun yaşadığını bildiriyor. Ayrıca o Dizüstü bilgisayarın işlemcisi de oyunlar için uygun değil. Zaten ekran kartı ortalamanın altında giriş seviyesi dediğimiz, günlük işlemler için daha uygun bir kart. Oyunu satın almanızı tavsiye etmem.

Evet crackli sürümünü indirip oyuna girdim biraz yavaş açıldı HDD'den ve RAM'dan dolayı eğitime girdiğimde FPS sıkıntı değildi ama stabil değildi çok drop yedim yine RAM'dan dolayı.

Büyük ihtimalle RAM ve SSD ekletmeyi düşüneceğim. Oyunda daha erken erişimde onun da etkisi var o yüzden şimdilik YouTube'dan videosunu izliyeceğim gibi duruyor.

Oyunda optimizasyon sıkıntısı var, GTX760 ,i5 4570 , 8gb ram ile denedim. En düşüğün düşüğünde bile inanılamaz drop yiyorum. Satın alıp deneme bile derim. Bir yıl sonra beta sürecinden çıktıktan sonra stabil olmaya başlayacağını düşünüyorum.

Evet crackli sürümünü indirip oyuna girdim biraz yavaş açıldı HDD'den ve RAM'dan dolayı eğitime girdiğimde FPS sıkıntı değildi ama stabil değildi çok drop yedim yine RAM'dan dolayı.

Büyük ihtimalle RAM ve SSD ekletmeyi düşüneceğim. Oyunda daha erken erişimde onun da etkisi var o yüzden şimdilik YouTube'dan videosunu izliyeceğim gibi duruyor.
O zaman bir de ben deneyeyim. Bakalım bende de aynısı olursa bizim sistem kaldıramıyordur.

Tamamdır. Yarın üşenmezsem indirip deneyeceğim.
FPS sorununu düzelttim ama RAM yetmezliği var benim sistemde.
Dropta çok yemiyorum ama yavaş çalışıyor yükleniyor oyun RAM'den dolayı.
Bugün indirdim. FPS sıkıntısı yok. Şehire girerken veya harita da gezinirken ufak lag girebiliyor. Onun dışında gayet temiz ve akıcı çalışıyor.

Son düzenleme:
Tamamdır. Yarın üşenmezsem indirip deneyeceğim.

Bugün indirdim. FPS sıkıntısı yok. Şehire girerken veya harita da gezinirken ufak lag girebiliyor. Onun dışında gayet temiz ve akıcı çalışıyor.
Fps sıkıntısı yok derken ilk sayfada atılan videodaki gibi mi oynanış kalitesi? Aynı bilgisayara sahibiz, eğer o videodakinden daha iyiyse aldığın sonuç satın almayı düşünüyorum.

Fps sıkıntısı yok derken ilk sayfada atılan videodaki gibi mi oynanış kalitesi? Aynı bilgisayara sahibiz, eğer o videodakinden daha iyiyse aldığın sonuç satın almayı düşünüyorum.
Yaklaşık olarak aynı. Şuan oynuyorum zaten.
Bannerlord_2020_04_05_22_37_17_775.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı