i5-6200U ve 940M Mount & Blade II: Bannerlord kaldırır mı?

Esmiyuoo

Decapat
Merhabalar. Bilgisayarımın özellikleri şudur:
  • NVIDIA GeForce 940M
  • Intel Core i5-6200U CPU
  • 6 GB RAM 1600 MHz
  • 500 HDD
Acaba bu oyunu kaldırabilir mi bilgisayarım? Cevaplarınızı bekliyorum.

Yaklaşık olarak aynı. Şu an oynuyorum zaten. Eki Görüntüle 528886

Bilgisayarının özelliklerini öğrenebilir miyim? Konuyu açan kişi ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğunu söylemişsin. Ekran görüntüsüne de bakarsak idare edilir şekilde oynayabiliyorsun oyunu.

i5 6. nesil 2.3Ghz
12 GB DDR3L RAM
2 GB NVIDIA GeForce 940M
Sistemim bu şekilde

Nvidia ayarları yüksek performansta ve bilgisayarın kendi ayarlarını da performansa almama rağmen
oyunda oynanmayacak derecede düşük fps vardı.

Ancak şuan oyun açı olmamasına rağmen, yani sadece chrome açıkken dahi ekran kartımın sıcaklığı boşta 90 derece. Termal macun siparişi verdim. ve bu problemin az da olsa düzeleceğini düşünüyorum.

Bir düşüncen, önerin var mı? Veya sistemin ile bir benzerliği var mı sistemimin? Satın alınmalı mı sence?

Çünkü ram konusunda sıkıntı yaşamadığımı düşünüyorum. Tek problemin ekran kartında olduğunu düşünüyorum. Ancak boştay dahi 90 derece olan bir ekran kartından dolayı aşırı düşük fps aldığımı düşünüyorum. Macunu yenilediğimde en azından oynanabilecek derecede bir verim elde edebileceğimi düşünüyorum. Fikriniz nedir?

Bilgisayarının özelliklerini öğrenebilir miyim? Konuyu açan kişi ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğunu söylemişsin. Ekran görüntüsüne de bakarsak idare edilir şekilde oynayabiliyorsun oyunu.

i5 6. nesil 2.3Ghz
12 GB DDR3L RAM
2 GB NVIDIA GeForce 940M
Sistemim bu şekilde

Nvidia ayarları yüksek performansta ve bilgisayarın kendi ayarlarını da performansa almama rağmen
oyunda oynanmayacak derecede düşük fps vardı.

Ancak şuan oyun açı olmamasına rağmen, yani sadece chrome açıkken dahi ekran kartımın sıcaklığı boşta 90 derece. Termal macun siparişi verdim. ve bu problemin az da olsa düzeleceğini düşünüyorum.

Bir düşüncen, önerin var mı? Veya sistemin ile bir benzerliği var mı sistemimin? Satın alınmalı mı sence?

Çünkü ram konusunda sıkıntı yaşamadığımı düşünüyorum. Tek problemin ekran kartında olduğunu düşünüyorum. Ancak boştay dahi 90 derece olan bir ekran kartından dolayı aşırı düşük fps aldığımı düşünüyorum. Macunu yenilediğimde en azından oynanabilecek derecede bir verim elde edebileceğimi düşünüyorum. Fikriniz nedir?
Oyunda benim ekran kartı ortalama 75 derece, işlemci 80 derece de geziyor. Crackli mi oynuyorsun yoksa Steam mi?

Oyunda benim ekran kartı ortalama 75 derece, işlemci 80 derece de geziyor. Crackli mi oynuyorsun yoksa Steam mi?
Steam oynuyordum ben. Yanlış hatırlamıyorsam 11-19 derece arasında fps alıyordum. Can sıkıcıydı ve iade ettim. Termal macun siparişi verdim değişebileceğini düşünüyorum ancak fikrini de almak istiyorum.

merhabalar bu özellikler oyunu kaldırır mı sizce?
Ekran Kartı Hafızası4 GB
Ekran Kartı TipiHarici Ekran Kartı
Ekran KartıNvidia GeForce GT940M
Ekran ÖzelliğiLED
Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
Harddisk Kapasitesi1 TB
İşlemci Cache4 MB Cache
İşlemci Hızı2,5 GHz
İşlemci TipiIntel Core i7
İşlemci6500U
İşletim SistemiWindows 10 Home
Kablosuz İletişimVar
Kart OkuyucuVar
Max Ekran Çözünürlüğü1366 x 768
ModelNX.G5FEY.001
Optik SürücüDVD Dual Yazıcı
Ram TipiDDR3
Sistem Belleği8 GB
Turbo Boost ile İşlemci Hızı3,1 GHz

merhabalar bu özellikler oyunu kaldırır mı sizce?
Ekran Kartı Hafızası4 GB
Ekran Kartı TipiHarici Ekran Kartı
Ekran KartıNvidia GeForce GT940M
Ekran ÖzelliğiLED
Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
Harddisk Kapasitesi1 TB
İşlemci Cache4 MB Cache
İşlemci Hızı2,5 GHz
İşlemci TipiIntel Core i7
İşlemci6500U
İşletim SistemiWindows 10 Home
Kablosuz İletişimVar
Kart OkuyucuVar
Max Ekran Çözünürlüğü1366 x 768
ModelNX.G5FEY.001
Optik SürücüDVD Dual Yazıcı
Ram TipiDDR3
Sistem Belleği8 GB
Turbo Boost ile İşlemci Hızı3,1 GHz
i5 6. nesil, 12gb ram, geforce 940m sistemim vardı. ilk indirdiğimde 19-21 fps arası alıyordum. termal macunumu yeniledim ve ortalama savaşlarda 70fps'e kadar çıkıyorum. (70'e sınırlandırdım max fps'i) şehir içlerinde kale kuşatması vb ortalama 45-50 fps alıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı