i5 6400 ve RX570 sistemde darboğaz var mı?

Alcyoneum

Femtopat
Daha fazla  
Halihazırda sistem:
MSI B150M Pro VDH.
16 GB RAM 2133MHz.
MSI GTX 750 Ti Twin Frozr.
550W PSU Cooler Master.
i5 6400.

GTX 750 Ti ile artık FPS yetmiyor cogu oyunu en dusuk ayarlar dusuk cozunurluk oynamama ragmen FPS 30 40'lara dusmeye basladi ısı degerlerimde problem yok ama artik donamimim yetersiz.

2.el RX570 4 GB'e yükseltmek istiyorum ama bazı insanlar darbogaz yasiyor bazilari yasamiyor şans işi mi anlamadım YouTube'dan de baktim anlayamadim bilen biri yardimci olabilir mi 30 40 FPS yukseltecek darbogaz yapmayacak bir ekran kartı da önerebilirsiniz ucuz 2.el olsun.
2.el RX570 1.800 TL.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok yapmıyor.

Hocam şu an satmak için topladığım RX 570 ve i5 6500'lü bir sistem var ve bence yerine göre darboğaz var. Oyunda özellikle efektlerin çoğaldığı çatışma sahnelerinde giriş gecikmesini ve gözle görülür FPS düşüşünü görüyorsunuz. Hatta 200FPS üzerinde gezen oyunu 120FPS civarına sabitlerseniz çok daha akıcı hissettiriyor.

Tamam ama bunlar 3 yıl önceki videolar bir tane metro exodus videosu var çok fena drop giriyor bir de gtx1070 yapar mı

Hocam şu an satmak için topladığım RX 570 ve i5 6500'lü bir sistem var ve bence yerine göre darboğaz var. Oyunda özellikle efektlerin çoğaldığı çatışma sahnelerinde giriş gecikmesini ve gözle görülür FPS düşüşünü görüyorsunuz. Hatta 200FPS üzerinde gezen oyunu 120FPS civarına sabitlerseniz çok daha akıcı hissettiriyor.
İşte hocam bazı sistemlerde yapiyor bazilarinda yapmiyor anlamis degilim bende neye göre oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı