i5 6500 GTX 1050 Ti sistem oyunlarda takılma oluyor

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    19,2 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    29,7 KB · Görüntüleme: 19
  • Ekran Alıntısı 4.PNG
    Ekran Alıntısı 4.PNG
    28,1 KB · Görüntüleme: 23
Yok bunların oyun kapalıyken attım. Oyun açıkken nasıl atmam gerekiyor.

MSI Afterburner arkada açık kalsın hocam. Başka yapmanız gereken bir şey yok. 10-15 dakika oyun oynadıktan sonra MSI Afterburner'a geri dönün ve tekrar ekran görüntüsü atın.

MSI Afterburner arkada açık kalsın hocam. Başka yapmanız gereken bir şey yok. 10-15 dakika oyun oynadıktan sonra MSI Afterburner'a geri dönün ve tekrar ekran görüntüsü atın.
Oyundayken görelim bir de bu değerleri, tabii öncesindeki Afterburner ayarlarını defaulta almayı unutmayın.
İkinize de ayrı ayrı teşekkürler yardımlarınız için 3 haftadır uğraşıyorum bir çözüm bulamadım ama gene de yardımlarınız için teşekkürler.
Bu da resimler buyrun.
Csgo oynadım 5 dk dm attım 2 de fps benchmark test yaptım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    62,2 KB · Görüntüleme: 20
  • Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    64,8 KB · Görüntüleme: 19
İkinize de ayrı ayrı teşekkürler yardımlarınız için 3 haftadır uğraşıyorum bir çözüm bulamadım ama gene de yardımlarınız için teşekkürler.
Bu da resimler buyurun.
CS:GO oynadım 5 dk DM attım 2 de FPS benchmark test yaptım.

@erengore hocam bir bakabilir misiniz? Bana ekran kartı kullanımı hiç stabil değil gibi geldi. CPU hızı da arada bir düşüyor mu?

1639391706931.png

Hocam beni yapabileceğim bir şey var mı başka resim ya da bilgi atayım mı?

Etiketlediğim arkadaşımın yazmasını bekleyelim bence. O bu konuda daha bilgili. Ben pek bir şey anlayamadım. PSU yüksek güçte çalıştığı zaman saçmalıyor olabilir. Zira oyunu ekran kartsız oynadığınız zaman FPS düşmesi neredeyse olmadığını söylediniz. Oyunu 60 FPS'e sabitleyip dener misiniz? Ekran kartına gelen watt değerinin düşmesi PSU veya ekran kartı kaynaklıdır.

Etiketlediğim arkadaşımın yazmasını bekleyelim bence. O bu konuda daha bilgili. Ben pek bir şey anlayamadım. PSU yüksek güçte çalıştığı zaman saçmalıyor olabilir. Zira oyunu ekran kartsız oynadığınız zaman FPS düşmesi neredeyse olmadığını söylediniz. Oyunu 60 FPS'e sabitleyip dener misiniz? Ekran kartına gelen watt değerinin düşmesi PSU veya ekran kartı kaynaklıdır.
Tamamdır dediğinizi yapıyorum ekran kartsız kullandığım zaman yalnız zaten düşük fps veriyordu birazdan gene 60 fps sabitleyip ekran görüntülerini atıcağım.
Hocam buyurun Csgo'da yaptım testi 2 dk dm attım 3 dakika da csgo fps test yaptım 60 fps kitledim 60 fps sabitti

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    52,4 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    66,6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı