İ5 6500 ve GTX 1060 sistem toplama

Soğutucu olarak: COOLER MASTER HYPER T4 775/1155/1156/1366/2011&AM2+AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU
SSD konusunda bende V300 120GB vardı, oyunlarda depolama alanı yetersiz kalınca HYPERX SAVAGE 240GB aldım. Benim aldığımda bana indirim fırsatları üstüne indirim kuponu falan denk geldi N11'den 250 TL ye işi kapattım(baya baya beleşe geldi diyebilirim) gayet memnunum ikisinden de, 120GB olanın yazma kısmı 240 olandan yavaş olduğu için tercih etmedim. Ama sen şöyle bir şey yapabilirsin N11 o konuda baya iyi oluyor, indirimleri takip edip SSD'yi belki şuanki bütçenden 50-60 TL fazla vermiş olursun ama güçlü kaslı bir HYPERX SAVAGE 240GB modelini düşeşe denk getirip ucuza üst seviye bir SSD alabilirsin. SSD normal HDD'lerden kullanım olarak rahat 5 kat falan daha hızlı sistem ve oyun yüklemelerinde gözle görülür bir performans artışı oluyor.

Teşekkür ederim yorumların ve önerilerin için. Dikkate alıcam bu dediklerini .

Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Bütçem monitör dahil 3500TL idi ama baktım istediğim özelliklere ulaşamicak 3800 e çektim bütçemi . 4000 olsun istemiyorum o yüzden 3750 3800 civarı sınır benim için

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı