Monterey i5 7500 Sisteme APU Monterey kurulur mu?

288807

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kardeşimin kullandığı masaüstü bilgisayar, içerisinde 1060 var ancak, High Sierra üstü desteklemediği için söküp APU Monterey kurmayı düşündüm, gündelik işlerde kullanıyor, 16 GB RAM var. Dualboot da düşünmüyorum. Sizce mantıklı olur mu?

Kardeşimin kullandığı masaüstü bilgisayar, içerisinde 1060 var ancak, High Sierra üstü desteklemediği için söküp APU Monterey kurmayı düşündüm, gündelik işlerde kullanıyor, 16 GB RAM var. Dualboot da düşünmüyorum. Sizce mantıklı olur mu?
Bence mantıksız olur çünkü apu’da donanım hızlandırma çalışmaz bence 1060 destekli sürümü kurun

Oyun oynamıyorsa mantıklı olur.

APU denilen UHD 630 ve bunun desteği var.

APU denilen UHD 630 ve bunun desteği var.

Oyunla vs herhangi bir işi yok hocam, Gündelik işlerde kullanıyor müzik vs.Ama mantıklı olur mu bilemedim.

IPhone'u varsa iMessage, Facetime deneme amaçlı kurulabilir.
iPhone'u ben kullanıyorum hocam,ancak app kullanımı basitlik sadelik açısından kurmayı düşündüm.Ekran büyük aile bireylerinin de işi oluyor.Windows 11 kullanıyoruz ancak pek bir işe yaramıyor,öncesinde High Sierra kullandım pek bir işe yaramadı açıkçası güncel olmadığı için.Bu yüzden kullanılır mı diye konu açmaya karar verdim güncel sürümler.

EFI'yi en yakın zamanda atacağım.

Geri
Yukarı