i5-7500 ve MSI H170 Gaming M3 Sistem Görüntü Gelmemesi Sorunu

Quokka

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

i5 7500 işlemci ve Msi H170 gaming M3 2133MHz anakart sistem toplandı her şey olağan çalışıyor gibi ancak BİOS ekranı için görüntü gelmiyor?

Sorularım;
1)BİOS'a nasıl giricem?
2)BİOS'a girmeden anakarta güncelleme yapılabilir mi?
3)Herhangi bi Skylake işlemci ile güncelleme yaptıktan sonra Kabylake işlemcim çalışır mı(Extra bi güncellemeye gerek var mı)?
4)İlk BİOS güncellemesi sadece M-flash ile mi yapılıyor?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

i5 7500 işlemci ve Msi H170 gaming M3 2133MHz anakart sistem toplandı her şey olağan çalışıyor gibi ancak BİOS ekranı için görüntü gelmiyor?

Sorularım;
1)BİOS'a nasıl giricem?
2)BİOS'a girmeden anakarta güncelleme yapılabilir mi?
3)Herhangi bi Skylake işlemci ile güncelleme yaptıktan sonra Kabylake işlemcim çalışır mı(Extra bi güncellemeye gerek var mı)?
4)İlk BİOS güncellemesi sadece M-flash ile mi yapılıyor?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Skylake bir işlemci kullanarak sistemi aç bios güncellemesini yap. Daha sonra kabylake işlemci sorunsuz çalışacaktır. Bu sorunlarla daha çok karşılacağız gibi gözüküyor :)

Henüz skylake işlemci bulamadığım için sorunum güncel çözüme ulaşan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum teşekkürler

Ben de aynısını yaşamaktan korkup b150 anakart siparişini iptal etmiştim. İyi ki iptal etmişim. Böyle bir saçmalık olamaz. Ya anakarta tam kaby lake desteği ver ya da bu toplara hiç girme. Her bilgisayar toplayan skylake işlemci bulup bios mu güncelleyecek?

Çok büyük bi sorun değil aslında örnek olarak ben Vatan Comp.'den aldım ellerinde bir işlemci bulundursalar iyi olurdu en azında i3 6098p gibi sorun çözülürdü kısa sürede uğraşmazdık en azından

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı