i5-8300H laptop Valorant oynarken kapandı

Patamanta123

Hectopat
Daha fazla  
Valorant oynarken bilgisayar aniden kapandı. Sonra 10 dk açılmadı, açtığımda ise her oyuna girdiğimde 1-2 dk sonra feci şekilde kasmalar başladı. Aynı zamanda arkadaşlarımla Discord'da konuşuyordum ve oyun kasmaya başladığı an sesim de kötüleşiyordu. Bir de bilgisayardan ses geldi.
HP laptop.
İşlemci: Intel i5 8300H.
Ekran kartı: GTX 1050 Ti.
RAM 8 GB.

Valorant oynarken bilgisayar aniden kapandı. Sonra 10 dk açılmadı, açtığımda ise her oyuna girdiğimde 1-2 dk sonra feci şekilde kasmalar başladı. Aynı zamanda arkadaşlarımla Discord'da konuşuyordum ve oyun kasmaya başladığı an sesim de kötüleşiyordu. Bir de bilgisayardan ses geldi.
HP laptop.
RAM 8 GB.
Isınamdan dolayısır. Isınma problemi var o modelde. Isı değerlerini kontrol edip termal macun değişikliği yapınız ve ek olarak fan alabilirsiniz.

Msi afterburner bu şekilde driver versiyonu tam okunmamış 452.41

Dosya Ekleri

• IMG-20210102-WA0002.jpg
    IMG-20210102-WA0002.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 33
csgoya girdim ilk başta ana menüde kasma yoktu ama sonra oyuna girdim ve feci derecede kasmaya başladı ve msi afterburnerda 92 derece gördüm normalde çok akıcı bir şekilde oynanabiliyordu

HP laptop.
RAM 8 GB.

Hocam bence PC'yi çöpe at.

Geri
Yukarı