i5 8400 ve RTX 2060 sistem toplama

T.A.R.D.I.S

Hectopat
Yakın zamanda toplayacağım sistem ile ilgili size birkaç sorum olacak. Toplayacağım sistemin parçalarını aşağıda verdim. Bu sistem uyumlu mu? Bu benim toplayacağım ilk sistem. Bu kasada kaç fan var anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Incehesap.com adlı site güvenilir mi? Değiştirmemi önereceğiniz bir parça var mı?

Screenshot_20190130-140749.jpg
Screenshot_20190130-140743.jpg
Screenshot_20190130-140733.jpg

RAM 2x8 ve en azından 3000 MHz olabilir gelecek bakımından. Bütçe yeterli değilse 2666 alın.
James Donkey SSD de önermiyorum.

Bence bu video işinizi görecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM 2x8 ve en azından 3000 MHz olabilir gelecek bakımından. Bütçe yeterli değilse 2666 alın.
James Donkey SSD de önermiyorum.
Önerileriniz doğrultusunda Kingston HyperX 16 GB(2*8) CL16 bir ram ile değiştirdim.Sizce bu ram iyi midir?Aradaki 80 TL'lik fiyat artışına değer mi? Ayrıca WD Green veya Hi Level SSD'ler nasıldır?
:facepalm:
Bence bu video işinizi görecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu görmüştüm ancak bütçemi 1200 tl aşmakta.🙄

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı