i5-9400F GTX 1650 sistem ile God of War Acsension oynanır mı?

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
Biostar-H310MHP
İşlemci
İ5 9400F
RPCS3 emulatoründe oynamak istiyorum, bu sistem çalıştırır mı? (FPS oynanacak seviyede olduğu sürece sorun yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
RPCS3 emulatoründe oynamak istiyorum, bu sistem çalıştırır mı? (FPS oynanacak seviyede olduğu sürece sorun yok.)

Göz önünde bulundurulan sistem, God of War: Ascension gibi yoğun bir oyunu RPCS3 emülatöründe çalıştırmak için uygun olabilir. GTX 1650 ve i5-9400F, emülatörde iyi bir performans sağlayabilir, ancak her oyunun optimize edilmediğini ve bazı performans sorunlarının yaşanabileceğini unutmamak önemlidir. 16 GB RAM'iniz de sistem performansını olumlu yönde etkileyecektir. Ancak, FPS'yi oynanabilir seviyede tutmak için bazı grafik ayarlarını düşürmeniz gerekebilir. Sonuç olarak, deneme yapmanız ve ayarları optimize etmeniz gerekebilir, ancak sistem genellikle God of War: Ascension gibi bir oyunu oynayacak seviyede olacaktır. Ortalama olarak 30-50 FPS alırsın.

PS3'ün mimarisi küfür gibi olduğundan bir yanım kaldıracağını düşünse de sizin denemenizi tavsiye ederim. Ben kaldıracağını düşünüyorum.

Göz önünde bulundurulan sistem, God of War: Ascension gibi yoğun bir oyunu RPCS3 emülatöründe çalıştırmak için uygun olabilir. GTX 1650 ve i5-9400F, emülatörde iyi bir performans sağlayabilir, ancak her oyunun optimize edilmediğini ve bazı performans sorunlarının yaşanabileceğini unutmamak önemlidir. 16 GB RAM'iniz de sistem performansını olumlu yönde etkileyecektir. Ancak, FPS'yi oynanabilir seviyede tutmak için bazı grafik ayarlarını düşürmeniz gerekebilir. Sonuç olarak, deneme yapmanız ve ayarları optimize etmeniz gerekebilir, ancak sistem genellikle God of War: Ascension gibi bir oyunu oynayacak seviyede olacaktır. Ortalama olarak 30-50 FPS alırsın.
Hocam bu oyun konsol oyunu, grafik ayarları derken? Lütfen ChatGPT'den kopyala-yapıştır yaptım demeyin.

Oynatır ama işlemcin bu oyun için yetersiz. 10-15 FPS aralığında çalıştırır.

Hocam internetten izlediğim videolarda işlemcimin sadece bir model üstü oyunu 30 - 60 FPS arasında çalıştırıyor, emin misiniz?

Bu soruyu yapay zekaya bende sorabilirdim değil mi?

Hocam internetten izlediğim videolarda işlemcimin sadece bir model üstü oyunu 30 - 60 FPS arasında çalıştırıyor, emin misiniz?
Bence o kişi God Of War 2018'le karıştırdı. Denemeye değer hocam, muhtemelen kaldırır bilgisayarınız oyunu. RPCS3'ün sayfasına da baktım GTX 900 ve üstünü tavsiye ediyorlar.

1710885265199.png

Oyun ingame hala birçok problemi var. İşlemcin ingame oyunlarda yeterli değil. Stabil oynayamıyorsun oyunu birçok yerde 30'un altına düşüyor eğer çok iyi bir işlemcin yoksa.

Geri
Yukarı