i5-9400F ve GTX 1660S sistem nasıldır?

• Konuyu başlatan Medi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 1B
Super olanlar ısınmıyor diye biliyorum. Yani Ti gibi değil.

Modelin kendisinde sorun var 1660/1660S/1660Ti temelinde aynı kartlar, onlarla alakalı bir sorun değil. Aynısı 5600 XT'de de olmuştu. Yenilenmiş kartlar ayrı. Düzgün modellerde hepsinin değerleri normal. Ancak yenilenmiş mi, eskisi mi ayırt etmek zor. Kimisinde fan yaprakları az kimisinde fazla, kimisi 3 fanlı kimisi 2. Garip bir durum var.

Modelin kendisinde sorun var 1660/1660S/1660Ti temelinde aynı kartlar, onlarla alakalı bir sorun değil. Aynısı 5600 XT'de de olmuştu. Yenilenmiş kartlar ayrı. Düzgün modellerde hepsinin değerleri normal. Ancak yenilenmiş mi, eskisi mi ayırt etmek zor. Kimisinde fan yaprakları az kimisinde fazla, kimisi 3 fanlı kimisi 2. Garip bir durum var.
Hocam ben sorduğumda Caner Uncu yenilenmiş model demişti.

Kimse anlamadı hâlâ, eski mi yeni mi?

Eğer resimleri doğruysa bakır borular gözüküyor.

Hocam ben sorduğumda Caner Uncu yenilenmiş model demişti.

Kimse anlamadı hâlâ, eski mi yeni mi?

Eğer resimleri doğruysa bakır borular gözüküyor.

Mağazaya gidip bir yakından bakmak önemli. Bildiğim kadarıyla EVO modellerinde fan yaprakları daha fazla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mağazaya gidip bir yakından bakmak önemli. Bildiğim kadarıyla EVO modellerinde fan yaprakları daha fazla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gittiğim zaman bakarım baya yardımcı oldu.
Bakınca anlarsam tabi 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı