i5 9600 ve GTX 1660 Ti Texture Flickering ve uzak nesnelerde kötü görüntü

Bu sorunu yaşıyan kişileri toplayıp bi wahatsap kurubu kuralım bir birimize yardımcı olmaya çalışalım sistemleri bir yerde toplayım değiştirme yapalım dünyanın parasını verdik.bu sorun yüzümden oyunların yüzüne bakmıyorum

Sorun yazılımsal olarak belirlendi genellikle herkeste var çoğu kişi farkında olmuyor çözüm için çalışma yapan kişiler var beklemede kalın
Mutlaka çözümü vardır. Çözümsüz sorun olamaz. Umarım en kısa zamanda çözüm bulunur

Aktif olarak birbirimizi bu konu üzerinden haberdar edersek çok iyi olur.

Mutlaka çözümü vardır. Çözümsüz sorun olamaz. Umarım en kısa zamanda çözüm bulunur

Aktif olarak birbirimizi bu konu üzerinden haberdar edersek çok iyi olur.
evet haklısınız birbirimize destek omalıyız
Sorun yazılımsal olarak belirlendi genellikle herkeste var çoğu kişi farkında olmuyor çözüm için çalışma yapan kişiler var beklemede kalın
ne iğrenç sorunbu ya bilgisyarıma 6 7 bin tl gibi para verdim ve zorla aldık taksiti bitmedi zor ödüyoruz bende çalışıyorum ama hiç zevk alamıyorum çok kötü bir durum

Bu sorunun uzun zamandır takipçisiyim. Mesela cep telefonumdan YouTube'den maç izliyorum saha çizgilerinde titremeler parlamalar kırılmalar oluyor. Televizyondan maç izliyorum onda da aynısı. Her takımın sahasında olmuyor bu. Bazı takımların sahasında oluyor. Telefonumdan televizyonumdan dizi izliyorum bazen oradada görüyorum bu sorunu. Yani oyunlarla antialiasingle vs. alakası yok. Ya panel yapısıyla alakalı. Ya kaynaktan sunulan görüntü açısı çözünürlüğü veya ölçeklendirmesiyle alakalı. Ya da da ürün sıfırken evimize getirip ilk fişe taktığımızda ya da şarja taktığımızda evimizin sorunlu olma ihtimali olan elektrik elektronik devrelere zarar veriyor.

Geri
Yukarı