i5 sistemde hangi Linux dağıtımı kullanılmalı?

CVRTOON

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Esenlikler, sistemim resimdeki gibi. Kasmayan, yeni kullanıcılar için basit bir işletim sistemi aramaktayımdır.
Linux Mint önermeyin. Sebebi şu; hiç de iyi bir anım olmadı.
Ve; Linux Slax, Linux purble, Zorin OS önermeyin.

1655203263123.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubuntu 18.04.6 LTS (Bionic Beaver). Tavsiyem, sistem eski ve güçsüz en iyisi Windows 7'de kalmanız.

"Kasmayan" diyor. Aşırı ağır bir distroyu önermemeniz gerekiyordu bence.
Esenlikler, sistemim resimdeki gibi. Kasmayan, yeni kullanıcılar için basit bir işletim sistemi aramaktayımdır.
Ve; Linux Slax, Linux purble, Zorin OS önermeyin.

Eki Görüntüle 1419346
Manjaro tavsiye ederim, eğer ki "basit"den dolayı linç gelmeyecekse Arch kurmalısınız. Emin olun ki kurulum dışında Arch'ın zorluğu yok.

Linux daha çok zorlar o sistemi, çünkü hafif olan dağıtımları kullanmak istemiyorsunuz.

Windows 7 / 8.1 embedded ındustry Pro / Windows 10 - 1607 versiyonlarına bir göz atın pişman olmazsınız.

Eski sistemlerde yeni Linux'lar pek de donanım dostu değil.

Esenlikler, sistemim resim de ki gibi. Kasmayan, yeni kullanıcılar için basit bir işletim sistemi aramaktayımdır.
Ve; Linux slax, Linux purble, Zorin OS önermeyin.

Eki Görüntüle 1419346

Windows 10 işletim sistemini i3 370M de kullanıyoum 6 GB DDR3 1033MHz RAM mevcut SSD olduğu için pek sorun çıkarmıyor ama açıkçası benimki Windows 10 takıntısı yani takıntınız yoksa Windows 7 kullanmalısınız.

Esenlikler, sistemim resim de ki gibi. Kasmayan, yeni kullanıcılar için basit bir işletim sistemi aramaktayımdır.
Ve; Linux slax, Linux purble, Zorin OS önermeyin.

Eki Görüntüle 1419346

Senin sistemi anca bu paklar kardeşim ağır sistem gereksinimi isteyen distroları tercih etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı