i5 ve i7 Arasındaki Farklar

Getirecek kişi eğer ticaret ile ilgileniyorsa sorun yoktur bence ürünü getirebilir eğer sadece oyun için alıyorsanız ''İ5 4690K'' size yetecek en üst model işlemcidir fakat render vb. işler ile uğraşıyorsanız İ7 4790K iyi bir işlemci olacaktır. Anakart olara ''Z97'' mimarili bir anakart almalısınız.

@HalilBerkAkturk SSD Aldım 240 Gb ancak HDD Almadım 1 tb yeterli olacakmıdır ?

Fakat H81 anakart ile kullanmanı önermiyorum

G3250 İşlemci ile overclok yapmak için almıştım ancak uğraşmama kararına vardım. Elimde Asus H81M-Plus mevcut ilerliyen zaman da anakart'ı değiştirebilirim.

Yardımın ve tavsiyen için Teşekkür ederim. Almışken ileri dönük bir sistem toplamak istiyorum.

Amazon deneyimin var mı acaba ? merak ettim yoksa yazılanlar hakkın da mı konuşuyorsun. Tekrar danışacağım diye iletmiştim bakcagım yardımın için teşekkürler.
Ben senin konuna yardımcı olamıcam fakat, burda konu açıp insanlardan yardım istiyorsan onların söylediklerine fikirlerine saygı göstermen gerek. Amazondan almak istiyorsan ve her yazılana itirazda bulunup çkışıyorsan bildiği yap amazondan al ürününü. Yada o abi dediğine getittir. Burda çok bilmişlik yapmanın alemi yok. Yurt dışı alışveriş sitelerinden alışveriş yaparken tutarı 70 dolar üstü olan her ürün gümrükde vergiye takılır. Aynı zamanda aynı isim ile yurt dışından, bir kişi yılda 2 sefer ürün alabilir. Ama şimdi sen çok bildiğin için bunları söylemeye gerek yokdu ama söylemiş bulunduk. Konu acıp yardım veya fikir isterken davranışlarına biraz daha dikkat et bence.

O link attığınız ürün 600TL'ye denk geliyor. Türkiye satış fiyatı 750TL. 150TL için bu riske girmek gerçekten akıl karı değil. Yine de siz bilirsiniz.

Ben senin konuna yardımcı olamıcam fakat, burda konu açıp insanlardan yardım istiyorsan onların söylediklerine fikirlerine saygı göstermen gerek. Amazondan almak istiyorsan ve her yazılana itirazda bulunup çkışıyorsan bildiği yap amazondan al ürününü. Yada o abi dediğine getittir. Burda çok bilmişlik yapmanın alemi yok. Yurt dışı alışveriş sitelerinden alışveriş yaparken tutarı 70 dolar üstü olan her ürün gümrükde vergiye takılır. Aynı zamanda aynı isim ile yurt dışından, bir kişi yılda 2 sefer ürün alabilir. Ama şimdi sen çok bildiğin için bunları söylemeye gerek yokdu ama söylemiş bulunduk. Konu acıp yardım veya fikir isterken davranışlarına biraz daha dikkat et bence.

Öncelikle benim konuştuğum kişi cevap vermiyor ise bu yaptığımı kötü bir davranış olarak görüp.Sizin buna cevap vermeye hakkınız yok. Gelelim amazon konusuna her ağızdan farklı bir ses çıkıyor.Bildiğim kadarıyla bunun açıklaması Technopat ta mevcut nasıl alışveriş yapılacağı vs , ben sadece neyi almam gerektiğini sormuşum .Siz sanki o cümle size söylenmişcesine üstünüze alınıyorsunuz. Bu kadar gerginliğe gerek yok
O link attığınız ürün 600TL'ye denk geliyor. Türkiye satış fiyatı 750TL. 150TL için bu riske girmek gerçekten akıl karı değil. Yine de siz bilirsiniz

yine söylediğim gibi Yardımın için tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı