Çözüldü i7 1255U laptop aniden yavaşladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alp düzgün

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8GB
İşlemci
i7 1255U
Merhaba HP dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayarım geçen gece güncelleme aldı. Güncelleme bitince bilgisayara bakmadan kapattım. Bugün daha yeni açtığımda ise bilgisayarın çok yavaşladığını gördüm sorun ne olabilir?

Çözüm
Güncellemeden sonra bilgisayar açıldığında güncellemeler tam olarak tamamlanmaz. Bunu görev yöneticisinden takip edebilirsiniz. Module installer worker, windows update, .net optimization service, mouso core worker procress (emin değilim bundan) vs kaynak kullanıyorsa dediğimdir. Bekleyin, düzelir.
Güncellemeden sonra bilgisayar açıldığında güncellemeler tam olarak tamamlanmaz. Bunu görev yöneticisinden takip edebilirsiniz. Module installer worker, windows update, .net optimization service, mouso core worker procress (emin değilim bundan) vs kaynak kullanıyorsa dediğimdir. Bekleyin, düzelir.

Çözüm
Güncellemeden sonra bilgisayar açıldığında güncellemeler tam olarak tamamlanmaz. Bunu Görev Yöneticisi'nden takip edebilirsiniz. Module installer worker, Windows Update, .net optimization service, mouso Core worker process (emin değilim bundan) vs kaynak kullanıyorsa dediğimdir. Bekleyin, düzelir.

Tahmini 1.5 saat açık kaldı düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı