i7 13700H RTX 4060 Watch Dogs 2'de Ekran Durmadan Yanıp Sönüyor

UtkuBT

Kilopat
Watch Dogs 2 kurdum Epic Games'ten fakat oyun açıldığı gibi videolardaki gibi kararıp açılıyor durmadan. Sistemim HP Victus 16. Ultrada oynatıyor ama high ayarlara çektim ona rağmen böyle.
  • Ekran Kartı Hafızası 8 GB
  • Ekran Kartı NVIDIA GeForce RTX 4060
  • RAM (Sistem Belleği) 16 GB
  • İşlemci Intel Core i7 13700H

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Watch Dogs 2 kurdum Epic Games'ten fakat oyun açıldığı gibi videolardaki gibi kararıp açılıyor durmadan. Sistemim HP Victus 16. ultrada oynatıyor ama high ayarlara çektim ona rağmen böyle.
  • ekran kartı hafızası 8 GB.
  • ekran kartı NVIDIA GeForce RTX 4060.
  • RAM (sistem belleği) 16 GB.
  • işlemci Intel Core i7 13700H.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tavsiyem bu durum iyi bir şey değil garantisi varsa garantiye götürün ekran kartından kaynaklı olabilir. Başka oyunda oluyor mu?

Watch Dogs 2 kurdum Epic Games'ten fakat oyun açıldığı gibi videolardaki gibi kararıp açılıyor durmadan. Sistemim HP Victus 16. Ultrada oynatıyor ama high ayarlara çektim ona rağmen böyle.
  • Ekran Kartı Hafızası 8 GB
  • Ekran Kartı NVIDIA GeForce RTX 4060
  • RAM (Sistem Belleği) 16 GB
  • İşlemci Intel Core i7 13700H

Selamünaleyküm kardeşim. Ben de bu durumdan muzdariptim birçok ayarı değiştirip denedim ve sonunda buldum. Öncelikle grafik ayarındaki kalite kısmında "Ortam Aydınlatması"nı kapatman gerekiyor. Böylelikle biraz daha iyi duruma gelecektir. Daha sonra ise "Görüntü" ayarlarında "Piksel Yoğunluğu" 1.00 olarak gözüküyordur. Onu kademeli olarak 1.05 - 1.10 gibi arttırıp oyuna dön bak bakalım düzeldi mi? Düzeldiyse sorun çözülmüştür :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı