i7 13700KF için sıvı soğutma önerisi

• Konuyu başlatan Üye 247830
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 164
Ü

Üye 247830

Ziyaretçi
Merhaba,
13700KF işlemci ROG serisi bir anakart ve ASUS marka bir kasa ile toplayacağım. Sıvı soğutucular çok pahalı geldi. ROG sıvı soğutucular içinde en uygun fiyatlı aşağıdaki ürünü buldum. Sizce alınır mı? Alternatif öneriniz var mı? ASUS ürünleri önceliğim.

Merhaba,
13700KF işlemci ROG serisi bir anakart ve ASUS marka bir kasa ile toplayacağım. Sıvı soğutucular çok pahalı geldi. ROG sıvı soğutucular içinde en uygun fiyatlı aşağıdaki ürünü buldum. Sizce alınır mı? Alternatif öneriniz var mı? ASUS ürünleri önceliğim.

Bu linkteki çok iyi ve uygun bunun üstüne çıkmanız zor kargodan salatalık çıkmazsa çok iyi

Adresi Türkiye olarak güncelleyince 1.100 Lira daha artıyor fiyat.. Yine de cazip ama çok kullanmayacak olsam da RGB fan olmaması konsepti bozuyor.

Merhaba.
Aşağıdaki sisteme sahibim. Bilgisayar açılışta 40°c ile başlıyor AIDA64 ile teste sokunca 100°c kadar çıkıyor. Bu sistemde yanlış olan ne olabilir? (testi kasaya montaj yapmadan yaptım. Bağlantıları kontrol ettim. Termal macunu kutudan çıkan ürünü kullandım. )

INTEL Core i7-13700KF
MSI Pro B660M-B anakart.
MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X XS 8G ekran kartı.
8+16 GB DDR4 RAM.
MSI MAG CoreLiquid 360r V2 sıvı soğutma.
Frisby FC-9455G vetro 850W 80+ Bronze.

Yeni konular

Geri
Yukarı