i7 2760'lı 2. el laptop alınır mı?

ivybridge

Decapat
Hem oyun hem günlük kullanım için laptop bakarken çok enteresan bir şeye denk geldim :D

Önce güldüm sonra şaşırdım, çok eski özelliklere sahip bir cihaz fiyatı da az değil(gerçi GTX ekran kartlı diğer eski laptoplar da 4-5kdan başlıyor) ilandaki videosunu görmesem yazdıklarına inanmazdım yeni nesil cihazlar gibi olmasa da yüksek performans gösteriyor ve ısınmıyor üstelik laptop. Daha önceden dilim yandığı sormak istiyorum sizce bu işte bir Ali cengiz oyunu olabilir mi? PC'nin altına klima koymuş veya eGPU bağlanmış olabilir mi? Bir de merak ettiğim bu kadar eski bir bilgisayarın böyle bir performans gösterme olasılığı var mı?

Hem oyun hem günlük kullanım için laptop bakarken çok enteresan bir şeye denk geldim :D

Önce güldüm sonra şaşırdım, çok eski özelliklere sahip bir cihaz fiyatı da az değil(gerçi GTX ekran kartlı diğer eski laptoplar da 4-5kdan başlıyor) ilandaki videosunu görmesem yazdıklarına inanmazdım yeni nesil cihazlar gibi olmasa da yüksek performans gösteriyor ve ısınmıyor üstelik laptop. Daha önceden dilim yandığı sormak istiyorum sizce bu işte bir Ali cengiz oyunu olabilir mi? PC'nin altına klima koymuş veya eGPU bağlanmış olabilir mi? Bir de merak ettiğim bu kadar eski bir bilgisayarın böyle bir performans gösterme olasılığı var mı?

Alınmaz.

Isınma durumu doğru olabilir ama PC asla o kadar FPS veremez.

Alınmaz ama gerçekten güçlü bir cihaza benziyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Test videosunda çoğu oyun 45 50 60 70FPS civarında açıyor.

Benim de içime sinmiyor ama 4.5k bandında FPS oyunlarını akıcı şekilde oynatabilecek farklı bir alternatif yok, cihazı almak zorunda kalırsam cihazla ilgili neleri kontrol etmeliyim?
Laptop almak zorunda mısınız? Günümüz oyunları akıcı bir şekilde oynatabilecek bir sistem toplanabilir elinizdeki bütçe ile o yüzden soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı