i7 4930k + asus anakart \ i7 4770k + asus maximus vi extreme

Zaten koltuğun ustunde duruyo 4770k ve maximus vi extreme:))
Kararsızlıktan açmamıstım. Lightning 780 de sipariş verdim. Bf4 ile gelicek çarşamba yada perşembe.
Nvidia fiyatları indirdi. Lightning şuan r9 290x ile aynı ve yanında 3 oyun veriyor.
200dolar indirdiler fiyatı. Classified mi lightning mi diye bekleye bekleye sonunda kârlı çıktım. :))
Sizin adınıza sevindim hocam, hem MSI'ı tercih ettiğiniz için hem de 290X ile aynı fiyata aldığınız için. :D Hayırlı olsun, bol bol resim bekliyoruz. :D

- - - Güncellendi - - -

Birde siteye baktım da para biriminden pek anlayamadım, para biriminizin ismi nedir? Ek olarak örneğin 5000 kr(?) kaç dolardır? :D

Sizin adınıza sevindim hocam, hem MSI'ı tercih ettiğiniz için hem de 290X ile aynı fiyata aldığınız için. :D Hayırlı olsun, bol bol resim bekliyoruz. :D

- - - Güncellendi - - -

Birde siteye baktım da para biriminden pek anlayamadım, para biriminizin ismi nedir? Ek olarak örneğin 5000 kr(?) kaç dolardır? :D

Para birimi Norveç kronu .
Tl fiyatini bulmak icin 0.330 ile çarpmalısınız.
Aslında 315lerdeydi fakat baya yükselmiş bu sıralar :):)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı