i7 4930k + Rampage iv extreme \ i7 4770k + Maximus vi extreme

Ben simdi i7 4770k alicam o zaman ve maximus vi extreme.
4930kda birsey fark etmiycekse almiyim.

Ekran karti icin hala bir karsilastirma ariyorum.
Sizcede mi classified daha iyi?
Oyunlarda 1 FPS'lik oynama bile zor görürsün i7-4770k ve i7-4930k arasında.

Belirttiğin anakart ise TR'de 1.213 TL(vatanbilgisayar) MPOWER MAX ise 703 TL (vatanbilgisayar)
Bu durumda kesinlikle MSI MPOWER MAX derim, öncelikle oyunlarda hiçbir performans farkı hissetmeyeceksin anakartdan dolayı, buna ek olarak aradaki fiyat farkı 500 TL. Bugün forumumuzda 500 TL'ye sistemini güçlendirmeye çalışan arkadaşlarımız var. Cidden değmez.

EVGA konusunda, EVGA, MSI ve ASUS bunlar karşılaştırılamayacak 3 dev. Tabi overclock sitelerinde her zaman MSI'ın ön plana çıktığını görürsünüz.

Oyunlarda 1 FPS'lik oynama bile zor görürsün i7-4770k ve i7-4930k arasında.

Belirttiğin anakart ise TR'de 1.213 TL(vatanbilgisayar) MPOWER MAX ise 703 TL (vatanbilgisayar)
Bu durumda kesinlikle MSI MPOWER MAX derim, öncelikle oyunlarda hiçbir performans farkı hissetmeyeceksin anakartdan dolayı, buna ek olarak aradaki fiyat farkı 500 TL. Bugün forumumuzda 500 TL'ye sistemini güçlendirmeye çalışan arkadaşlarımız var. Cidden değmez.

EVGA konusunda, EVGA, MSI ve ASUS bunlar karşılaştırılamayacak 3 dev. Tabi overclock sitelerinde her zaman MSI'ın ön plana çıktığını görürsünüz.

Hocam benim alicagim yer Norvec. Burada yasiyotum ve maximus vi extreme burda 910 lira
Mpower max 630 tl.
Benim icin 280 tl cok bir fiyat farki degil hocam.
Tr de cok fark varmis gercekten :S

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı