İ7 5820K ve X99 Deluxe Tabanlı Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cebidex

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, sizlere bir sorum olacak ve bu soru başlıktan da anlaşılacağı üzere sistem uyumlu mudur ?
Adsız.png

Ekran kartı neden yok derseniz elimde zaten bir ekran kartı ve monitör de var. Onları 1 sene sonra yenilemek istiyorum. Çünkü elimdeki kart ile çoğu oyunu neredeyse hepsini medium-high ayarlarda oynayabiliyorum. Beni 1 yıl daha götüreceğine inanıyorum. Aslında özetlemek gerekirse yeni bir teknolojik sisteme alt yapı hazırladım denebilir. DDR4 ile çok iyi performans vereceğini umuyorum. Bu sistem elime şimdi geçecek bir sistem değil. Daha 6 ayı var. Ucuzlayıp Vatan'dan %30 indirim ile alacağım ki yaklaşık olarak 3700 TL civarı bir para ya denk gelecek. Tabi bir de yaz indirimi ile ucuzlayacak. Çok iyi bir fiyata çok güçlü bir sistem toplayacağım. Bir de üstüne overclock yapınca tadından yenmeyecek. Ama bu parçaların hepsi uyumlu ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 ay sonra bu sistemi almazsınız. Çoğu parça değişecektir. Ayrıca vatanda hafta sonu gördüğünüz fiyat zaten %30 indirimli fiyat. Ondan daha düşüğe almanız dolar düşmedikçe mümkün değil.

Daha ucuza aynı işi görecek bir kasa bul bence.

Daha ucuz kasa seçin ve en azından Corsair H100 veya CoolerMaster Nepton 240M alın. Sisteminiz de ekran kartı da yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı