i7 6700 sisteme R7 360 alınmalı mı?

QepXaTOm

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
Bilgisayarım ekran kartını bozdum bu yuzden bilgisayarıma yeni bir ekran kartı alacağım.
Bütçeme uygun bı ekran kartı buldum sıze sormak ıstedım sızce bu benım sıstemıme gore iyi mi? Uyumlu mu?

Evet arkadaşlar buna su ekran kartını buldum, bütçeme göre sizin önerileriniz neler? Şimdiden teşekkürler.

Önerilerinizi bekliyorum.

100₺ ekleyip bu karttan çok daha iyisini Rx 460 ekran kartını alabilirsiniz. i7 6700 kullanıp, R7 360 ekran kartı kullanmak ayıptır bence.

Vatan Bilgisayar haricindeki çoğu mağazada R7 360 400 liraya ve RX 460 500 liraya bulunabiliyor.

@Berke B. GTX 1050, DirectX 11 oyunlarda RX 460'ın önünde tabi fiyatı da önünde. Fakat DirectX 12, Vulkan ve OpenGL oyunlarda RX 460 önde. Geleceğin DirectX 12, Vulkan ve sektör standartı kabul edilen FreeSync teknolojisinde olacağını düşünürsek, RX 460'ın yanında GTX 1050'nin adı bile anılmamalı.

@Berke B. GTX 1050, DirectX 11 oyunlarda RX 460'ın önünde tabi fiyatı da önünde. Fakat DirectX 12, Vulkan ve OpenGL oyunlarda RX 460 önde. Geleceğin DirectX 12, Vulkan ve sektör standartı kabul edilen FreeSync teknolojisinde olacağını düşünürsek, RX 460'ın yanında GTX 1050'nin adı bile anılmamalı.
Nvidia'nın yazılımları daha iyi ve şuan çok kullanılan uygulamalarda daha iyi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı