i7 6700HQ sistemde CS:GO kasıyor

Açıkcası termal macun kalitesi ve fiyatları konusunda bilgi sahibi değilim bu işi yapmadığım için. Bu yüzden bütçe ile ilgili bir fiyat vermem mantıklı olmaz fakat fiyat/performans olarak ürünleri tercih etmek isterim. Çok üst düzey olmamak şartı ile. Bu kapsamda önereceğiniz macunlar var ise öğrenmek isterim. Teşekkürler

DDU ile ekran kartı sürücüsünü tamamen temizleyip bu adresteki sürücüyü kurun. Laptoplarda en yeni sürücü en iyi sürücü olmayabiliyor.

Yanında Chipset ve Intel Graphics sürücüsünü de yüklemende fayda var.
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. DDU nedir tam olarak bilmiyorum google ufak bi araştırma yapıp belirtmiş olduğunuz temizleme ve sürücüleri kuracağım. Takıldığım bir yer olur ise tekrar buradan sizden destek ricasında bulunurum. Sonuç ile ilgili yaptığım işlemden sonra dönüş yapacağım. Teşekkürler

Açıkcası termal macun kalitesi ve fiyatları konusunda bilgi sahibi değilim bu işi yapmadığım için. Bu yüzden bütçe ile ilgili bir fiyat vermem mantıklı olmaz fakat fiyat/performans olarak ürünleri tercih etmek isterim. Çok üst düzey olmamak şartı ile. Bu kapsamda önereceğiniz macunlar var ise öğrenmek isterim. Teşekkürler.
Dediklerimin altındaki ürünleri almayın.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. DDU nedir tam olarak bilmiyorum google ufak bi araştırma yapıp belirtmiş olduğunuz temizleme ve sürücüleri kuracağım. Takıldığım bir yer olur ise tekrar buradan sizden destek ricasında bulunurum. Sonuç ile ilgili yaptığım işlemden sonra dönüş yapacağım. Teşekkürler
DDU, ekran kartı sürücülerini tamamen kaldırır. Temizler. Burada da indirebilirsiniz. Display Driver Uninstaller (DDU) burada var. @SahinCeylan

Dediklerimin altındaki ürünleri almayın.

DDU, ekran kartı sürücülerini tamamen kaldırır. Temizler. Burada da indirebilirsiniz. Display Driver Uninstaller (DDU) burada var. @SahinCeylan
Tamamdır teşekkürler öncelikli olarak @Things belirtmiş olduğu driver temizleme ve güncelleme işlemini yapıp dönüş yapacağım.

Merhabalar,
Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. @Things dediği gibi DDU ile ekran kartını temizledim. Daha sonra linkte vermiş olduğu 3 adet driver'ı yeniden kurdum. Yaşamış olduğum sorun böylece çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı