i7 6700K sisteme ekran kartı ve monitör önerisi

İkisinin içindeki psular kaliteli değil mi ? @LukeSkywalker
Evet ikisi de markalı sertifikalı kasalar diye biliyorum. Kaliteli marka arıyorsan Zalman, Thermaltake, Corsair bakabilirsin. Ancak ilk attığım kasa en iyi hava akımına sahip. 6 fanlı ve aşırı serin bir kasa.

Evet ikisi de markalı sertifikalı kasalar diye biliyorum. Kaliteli marka arıyorsan Zalman, Thermaltake, Corsair bakabilirsin. Ancak ilk attığım kasa en iyi hava akımına sahip. 6 fanlı ve aşırı serin bir kasa.
İnternetten satın almayı düşünmüyorum o yüzden benim düşündüklerim iyimi ? veya başka öneriniz var mı ? @LukeSkywalker

İnternetten satın almayı düşünmüyorum o yüzden benim düşündüklerim iyimi ? veya başka öneriniz var mı ? @LukeSkywalker
Bayağı bakındım ama ikisinden daha uygun bir şey bulamadım. Ikisi de hemen hemen aynı 5 fan slotları var vesaire, Z3 Plus'da pre-installed fan daha çok. Internetten alabilseydin çok daha geniş seçeneklere sahip olabilirdik ama bu ikisi de gerçekten iyi için rahat olabilir yani.

Valla bence 1050Ti alma bütçeni arttırabilirsen GTX 1060 al.
Ama eğer arttıramazsan 1050Ti ideal senin için. Bide darboğaz yapar mı diye sorarsan söz konusu bile değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı