2100 TL Intel i7 6700K Sisteme Ekran Kartı ve Monitör Önerisi

Arkadaşlar söylediğim gibi o ekran kartları 2k monitör olmadan iş yapacak mı? Söylediğim gibi bütçem toplamda 2100TL ve sonrasında bilgisayar için ayırabilecek bir bütçem yok. O yüzden önerilerinizi Ekran kartı ve Monitör toplamı 2100TL yapacak şekilde belirtirseniz sevinirim.

Arkadaşlar söylediğim gibi o ekran kartları 2k monitör olmadan iş yapacak mı? Söylediğim gibi bütçem toplamda 2100TL ve sonrasında bilgisayar için ayırabilecek bir bütçem yok. O yüzden önerilerinizi Ekran kartı ve Monitör toplamı 2100TL yapacak şekilde belirtirseniz sevinirim.
Bunlara ek bir sorum daha var;

+ Bu sistem için soğutma sistemi gerekli midir?

+ Güncel

---

Kimse cevap vermeyecek sanırım? :)

RX serisini bekleyip olmazsa R9 390 almaya karar verdim. Son olarak bu sisteme SOĞUTMA gerekir mi?

@Recep Baltaş @Ali Güngör Sizlerin bu konuda ki düşünceleri neler? Yukarıda ki sisteme 2100TL bütçem var. Monitör ve Ekran Kartı kaldı. Burada bulunan arkadaşların yorum yapmaya pek istekleri yok gibi:)

Ay sonunda AMD'nin yeni ekran kartları çıkacak beklenmeli mi? Asus'un monitörlerinin görselleri pek hoşuma gitmiyor ;
VIEWSONIC 23" VX2363Smhl-W MULTIMEDYA MHL IPS LED MONİTÖR - BEYAZ

bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu fiyata almaycağımı belirtmek isterim :)

+Bir de ekstra bir sorum var; Bu sisteme dışarıda wifi adaptör alınmalı mı? Yoksa anakartın Wİ-Fİ desteği var mı?
Bu monitör hakkında olumsuz şeyler yazmışlardı kullananlar vatanda yorumlara baksana bi çerçeveyle ekranın birleştiği yerde ışıkmı oluyomuş ne, asus vp228h 1ms monitöre baksana 560 tl üstelik baya iyi yorumlar vardı.

GTX 1070 için ideal değildir sanıyorum o önerdiğiniz monitör ama aklıma yazdım onuda @Silinen üye :)

Bu iş gerçekten çok can sıkmaya başladı. RX 480'nin ne zaman geliceğinin belirsizliği elimde olan Free sync monitör olmasa bir dakika beklemeyeceğim.. 29 Haziran'dan beridir bekliyoruz.. Dedik referans tasarım almayalım diye ama harbiden cılkını çıkarttılar. Neredeyse 2 ay olacak şunun şurasında ne bir açıklama var, ne de başka bir şey.. Hani bekliyoruz ama neyi beklediğimizi de bilmiyoruz, beklediğimize değecek mi o da var :)

VX2263SMHL modelini GTX 1060 ile kullanıyorum. Yani kötülüğünü görmedim. İyi bir tasarımı da var. Ancak GTX 1070 alacaksanız tavsiye etmiyorum. Çünkü GTX 1070 bazen 1080p monitörlerde sorun çıkarabiliyor. Tavsiyem alabiliyorsanız 2K monitör yada daha kaliteli bir monitör alıp DSR ile 2K yapmanız olacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı