i7 6700K Skylake Sistem Siyah Ekran Sorunu

Oguz Muhammed

Hectopat
Daha fazla  
Iyi aksamlar,

Ben bugun bir skylake sistemi topladim. Her sey kontrol ettikten sonra fanlar, isiklar, ssd, hdd calisiyor ama ekran hala siyah gorunuyor.

Not : Baska ekranlarda denenmistir.

Yardimci olursaniz sevinirim.

Saygilarimla.

Bilesenler:

Anakart:asus ranger 8 z170
Islemci: intel i7 6700k 4ghz
Sogutucu: cooler master seidon h75
Ramlar: gskill DDR 4 2400mhz 2x8gb
Ekran karti : MSI GeForce 960 4gb
Guc : corsair 750 Walt mr gold sertifikasi car
Kasada : corsair spec03

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart ile ram uyumlu olmaya bilir benimde başıma geldi msı z170a m5 ile kendi sitesinden baktım ram lere kodu ile uyumlu değilmiş hala yeni ram bekliyorum :) inşallah cumaya kadar gelicek

Benim ram lerde geldi denedim yine bi sorun var birsürü debug kodu veriyor servise göndereceğim anakartı ama sıfır bir ana kartta bu olmaması lazım bu arada benim anakart msı z170a m5
Siz sorununu çözdünüz acaba?

Benim ram lerde geldi denedim yine bi sorun var birsürü debug kodu veriyor servise göndereceğim anakartı ama sıfır bir ana kartta bu olmaması lazım bu arada benim anakart msı z170a m5
Siz sorununu çözdünüz acaba?

Anakart üretimden sorunluysa ne yapsan fayda etmez. Dua et ki kullanıcı hatası diyerekten birde faturayı sana kesmesinler.

Dostum bende de Maximus VIII Hero var. Aynı sorunu anakartın arkasında ki bios reset tuşuyla çözdüm. Hatta bir ara çalışıyordu bir süre sonra tekrar kapatıp açıyordu sistem kendini..

Dostum bende de Maximus VIII Hero var. Aynı sorunu anakartın arkasında ki bios reset tuşuyla çözdüm. Hatta bir ara çalışıyordu bir süre sonra tekrar kapatıp açıyordu sistem kendini..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı