i7 6700K ve GTX 1080 sistem ikinci el ederi nedir?

Öncelikle beni kırmayıp, yardımcı olup, bana 5.000 TL'lik GTX 1080'li sistem topladığınız için teşekkürler. Eğer alın derseniz, sipariş geçeceğim. Aaa dur bunun monitörü yok, M2 SSD'si yok, sata SSD'lede RAİD yapamıyorum, istediğim seviye de değil. Kasa ne marka, birde güç kaynağınızın marka modeli nedir? Sıvı soğutma hatırlatacağım ne gerek var diyeceksiniz? Klavyesi, faresi, kulaklığı, hoparlörü, bu bileşenler de sıradan değil, harici HDD'leri, eee bunlarda olmasın be, arkadaşım bana 5.000 TL'lik içinde GTX 1080 olan sistem toplamış, ben ise durmuş neyin hesabını yapıyorum. Tekrar alın derseniz. Sizin bana önerdiğiniz içinde GTX 1080 olan 5.000 TL'lik sistemi alacağım.

Önermiş olduğunuz içinde GTX 1080 olan 5.000 TL tutan sistemi alayım mı? Yoksa 1080 Tİ'lı sistem tavsiyenizi mi beklemelimiyim? Malum Haziran sistem tavsiyesi yakındır. İlgi ve alakanıza tekrar teşekkürler.
GTX 1080 Tİ koyarsanız 6000 civarı fiyat çıkar, kasayı size bıraktım fakat belirlediğim bütçe içerisinde gayet güzel bir kasa alınabilir, SSD yükseltilebilir tabi fiyat da yükselir.

Türkiye fiyatı ile sıfır, PSU hariç 9.040 TL etmektedir. [Kasayı pro 3 model sectim. Diğer bileşenler hariç sadece kasa fiyatıdır. Akakçe den toplandı]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı