i7-6700K ve GTX 1080 Ti darboğaz

Gece kampanyası o vatanın. Güzel fiyat ama çok ucuz değil sadece iyi fiyat diyebilirim. Strix model olması ayrıca avantaj. Düşünüyorsan al bari kaçırma.

Hocam fotoğraflarda en son fotoğraf da Dual sürümünün resmini koymuşlar. Ben ROG Strix alıp, bana Dual sürümü gelmesin?

İyi akşamlar arkadaşlar,

Konuyu yine öne çıkardım. Size RTX 2070 alacağımı söylemiştim. Şuan Vatan Bilgisayarda ürün 4.000 TL. Bu işte benim bilmediğim bir iş mi var? Güvenilir mi? Acil cevap yazarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Ürün: ASUS GeForce ROG STRIX RTX2070 O8G GAMING 8GB GDDR6 256Bit DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
ROG strix olarak yurt dışı fiyatından bile ucuz. Niyetliysen kaçırma. Vatan bazen çok şaşırtıcı ürünlerde indirimler yapıyor. Sabah aynı fiyat olmayabilir.

HDD kafeslerini çıkarırsanız sığar. Çok iyi fiyata almışsınız ekran kartını güle güle kullanın.

Teşekkür ederim. Youtube' a baktım. Benim gibi sistem dizen insanlar var. video çekmişler. Sistemleri; i7 6700K, RTX 2070 ve 1080p 144 Hz bir monitörde test yapıyorlar. Hiç dar boğaz yapmıyor. Monitörden çok korkmuştum dar boğaz yapar diye ama sanırım olmayacak. Birde ben DDU programı ile eski kullandığım ekran kartı sürücülerini kaldırsam ve RTX 2070 takılınca onun sürücülerini siteden temiz yüklesem olur mu? Format atmak inan istemiyorum. İnternetim, Şubat ayına kadar çok kötü durumda.

Eski ekran kartın neydi eğer çok eski model değilse DDU bulaşma deyim. 1080P iyi bi soğutucu alman gerekebilir işlemci için.

Ya ayrıca bana pek sinmedi 6700K ve 2070 1080P çözünürlükte. Ekran kartı %90ları geçer mi bilmiyorum.

@FrontPage. Merakımdan soruyorum, neden DDU'ya bulaşmasın? Ben de yakın zamanda 1050Ti'dan yeni bir karta geçeceğim, DDU kullanmak yerine başka bir şey mi kullanmam gerekiyor?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı