i7-7700'den Soğutucu Çıkıyor Mu?

İntelin yarın ne yapacağı belirsiz soket değiştirme ihtimali var ama AMD yaptığı tanıtımda 2020'ye kadar aynı soketi kullanacağını söyledi bu yüzden Ryzene yönelin.

Şu anda bu sepet de sıkıntı var mı ? birde hangi anakart uyar bu sisteme RAM i kaldırsın dikkat edin 3000 MHz ve azcık fanboyluk yapayım Asus olursa iyi olur.

Şu anda bu sepet de sıkıntı var mı ? birde hangi anakart uyar bu sisteme RAM i kaldırsın dikkat edin 3000 MHz ve azcık fanboyluk yapayım Asus olursa iyi olur.
ama olmasada olur çünkü baya fazla çıkıyor fiyat beni aşacak.

Dosya Ekleri

• kasa2.png
    kasa2.png
    39,2 KB · Görüntüleme: 74
Benim önerdiğim PSU'yu alırsan kafadan 100 TL kârın olur. SSD için Sandisk pek önerilmiyor, Samsung tercihimdir. Sıvı soğutmanın gerekliliği tartışılır. Ekran kartı MSI RX 480 olursa daha iyi ve daha ucuz olacaktır.

Benim önerdiğim PSU'yu alırsan kafadan 100 TL kârın olur. SSD için Sandisk pek önerilmiyor, Samsung tercihimdir. Sıvı soğutmanın gerekliliği tartışılır. Ekran kartı MSI RX 480 olursa daha iyi ve daha ucuz olacaktır.
PSU da haklısın. SSD şuan inanılmaz uygun fiyatı var 480 GB ve 550/500 hızı var.Ekran kartı da msi 480 vs msi gtx 1060 dediğim zaman FPS de msi gtx 1060 daha üstün geldi ama msi gtx 1060 vs asus gtx 1060 dediğim zaman ise asus üstün geldi

1. 1060 gereksiz pahalı yerine 480 alınmalı.
2. Alıcağınız kasa çok pahalı daha uygun fiyatlı modellere yönelin.
3. PSU pahalı daha uygun psulara yönelin.
4. Bence sisteme sıvı soğutucu gereksiz ve maliyetli stok fan kullanın.

1. 1060 gereksiz pahalı yerine 480 alınmalı.
2. Alıcağınız kasa çok pahalı daha uygun fiyatlı modellere yönelin.
3. PSU pahalı daha uygun psulara yönelin.
4. Bence sisteme sıvı soğutucu gereksiz ve maliyetli stok fan kullanın.
1. Stok fan içinden çıkan fan yeterli mi ?
2. PSU gerçekten de 100 TL fark var ona başka siteden bakacağım.
3. Kasa daha güzel bir kasa bulamadım ama önerir seniz bakarım.
4. 1060 olayını yukarıda açıkladım.

Anakart bu mu Asus PRIME B350-PLUS AMD B350 AM4 Ryzen DDR4 3200MHz(O.C.) USB 3.1 M.2 Sata 3 HDMI/DVI/S-Sub ATX Anakart - incehesap.com
bu mu MSI B350 TOMAHAWK AMD B350 Ryzen AM4 DDR4 3200Mhz(OC)+ USB 3.1 Sata 3 M.2 ATX Anakart - incehesap.com

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı