Çözüldü i7 7700HQ ve GTX 1050 sistemde PUBG yanıt vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

onur_kakilli5

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi PUBG açılmıyor, uygulama çalışıyor sonra yanıt vermiyor diyor ve bir düre sonra(yaklaşık 15-20DK)oyun kendi kendini kapıyor. Steam üzerinden dosyaları kontrol ettim 1 dosya eksik dedi sonra o dosyayı indirdi, oyuna girdiğim zaman yine açılmadı tekrar dosyaları kontrol ettim ve yine dosyanın eksik olduğunu gördüm tekrar yükledi dosyayı yükledikten sonra bir daha kontrol ettim dosyaları bu sefer tam dedi oyuna girmeyi tekrar denedim yine açmadı sonra tekrar kontrol edince dosyaları yine 1 dosya eksik çıktı(1.1MB).
Kısacası oyuna girmeye çalışınca oyun otomatik olarak bir dosyayı siliyor ve bu dosya olmadığı için ben oyuna giremiyorum. Bilgisi olan var mı bu konuda ya da böyle bir hatayla daha önce karşılaşan var mı?
(Window 10-64bit/tüm Driver'ler güncel, tüm güncellemeleri yaptım)
Sistem.
  • İşlemci: i7-7700HQ.
  • Ekran kartı: GTX1050.
  • RAM: 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Raporu doğru aldığınıza emin misiniz? Oldukça uzun olmuş.

Denetim masasında C++ 2012 ve 2015 sürümleri kurulu mu? Değilse buradan kurun.
Eğer yine düzelmezse antivirüs varsa devre dışı bırakıp öyle girmeye çalışın.

Videoda ne yapmam söyleniyorsa onu yaptım ama yine de ilk kez kullandığım için programı kesin bir şey söyleyemem, teşekkürler.

Intel GPU sürücü sürümün nedir?

Sistemimi değiştirdim şu anki sistemimde ekran kartım 2070 Super ve sürücüsü 27.21.14.5638
İşlemcim de Ryzen5 3600 sürücüsü: 10.0.19041.1

Isıları kontrol et i7-7700HQ en ateşli Intel muhtemelen aynı ısı borusu GPU'ya ortaktır...

Zaten PC açıldığında direkt olarak fanların Ultra'da çalışması için ayarlamıştım. Oyunda Max 80 dereceyi görüyordu(CPU) ekran kartım ise 75 derece civarında çalışıyordu ama zaten PUBG dışında hiçbir oyunda böyle bir hata almamıştım.

Şu anda bir sorun var mı peki?

O zamanlar şimdiki bilgime sahip değildim, sanırım dahili grafik birimindeki sorunu göremedim.

Şu anda bir sorun var mı peki?

O zamanlar şimdiki bilgime sahip değildim, sanırım dahili grafik birimindeki sorunu göremedim.

Şu an dediğim gibi başka bir sisteme geçtim aynı hatayı bu sefer GRID 2'de aldım. PUBG'yi daha yükleyemedim sistem çok yeni yaklaşık 2 hafta oldu alalı.

Tamamdır, o zamanki yetersizliğimden ötürü üzgünüm. Grid 2 ile ilgili açtığınız konuyu da gördüm, Recep Baltaş da oraya mesaj atmış zaten. İstenilen raporu (o konuda) paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Geri
Yukarı