Rehber i7-7700HQ ve GTX 1050 sistemin oyun performansını nasıl arttırdım?

@erengore gtx 1050 mobile ile Forza horizon 5 te ultrada hiçbir şekilde 60 fps i göremezsin. Değerler sallama değerler.
Ultra demedik ama siz bilirsiniz. Kimseye yalan borcumuz yok. Üslubuna dikkat et bu arada. Grafik ayarlarını da attık. İstersen git bak.
@erengore hocam siz MSI Afterburner ile bütün değerleri açıp gösterseniz iyi olacak sanırım :D.
Video çekeceğim en son. Telefon kamerasından. Hatta yapıyorum en son artık yetti bana da.

Ultra demedik ama siz bilirsiniz. Kimseye yalan borcumuz yok. Üslubuna dikkat et bu arada. Grafik ayarlarını da attık. İstersen git bak.

Video çekeceğim en son. Telefon kamerasından. Hatta yapıyorum en son artık yetti bana da.
Birader ilk mesajda yüksek demişsin kısmen, ayarlara baktıgımda grafiği asıl etkileyecek tüm detaylar low da :D

Evet oyunlarda oluyor normalde dahili ekran kartını kullanıyor zaten. 50 watt limiti var farkettim ama bir şekilde bypass etmemin yolu yok mu ?
VBIOS flashlama diye bir işlem var başka cihazın GPU değerlerini sağlıyor sana. 80W'lık bir cihazın VBIOS'u ile 80W elde edebilirsin. Riskli olabilir değeceğini düşünmüyorum. Üretici W değerini soğutmasına ve kafasında planladığı adaptöre göre ayarlıyor. 80W olsaydı belki GPU 10 derece daha sıcak çalışacaktı. 50W fena değil zaten.

Takılma o kadar dostum, kim ne derse desin dürüstlüğüne güveniyoruz senin 👍🏻Bu arada video kaydı yapmayı düşünüyorsan Shadowplay kullanabilirsin, yalnız Forza Horizon 5'te bende yaklaşık 3-4 FPS kayıp oldu haberin olsun.

Birader ilk mesajda yüksek demişsin kısmen, ayarlara baktıgımda grafiği asıl etkileyecek tüm detaylar low da :D
Çevre detay ve eklentiler VRAM in 3 GB'ını kaplarken asıl grafikleri düşüğe çekmişsin demen komik. Tekrar bak herhalde iyi göremedin.
Hayır hocam yapma sakın öyle bir şey
Neden hocam? Eneste driver performansını gözlemledim. Benimkine kıyasla çok daha iyi Forza'da.

Çevre detay ve eklentiler VRAM'in 3 GB'ını kaplarken asıl grafikleri düşüğe çekmişsin demen komik. Tekrar bak herhalde iyi göremedin.

Neden hocam? Enes'te driver performansını gözlemledim. Benimkine kıyasla çok daha iyi Forza'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen harici 1050 mediumda 40 zor alıyor sen high-Low karışımında 60+ alıyorsun anladım paşam kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı