i7-7700K Windows 11'de oyunlarda algılanmıyor

ManyaPat

Hectopat
Daha fazla  
Formatlayıp Windows 11'e geçiş yaptım ve oyunlar işlemcimi algılamıyor. PC özelliklerinde "not available" olarak gözüküyor.

Kod:
Cihaz adı StarShinee
İşlemci Not Available 4.20 GHz
Takılı RAM 16,00 GB
Cihaz Kimliği
Ürün Kimliği
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci Kalem ve dokunma Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok

Tamamdır hocam. Dediğim gibi geri yükleme deneyin.

Evet hocam. BIOS'a girebilen virüsler de var. Temiz kurulum yapıp deneyin. Olmazsa "Güvenlik" kategorisine konu açabilirsiniz. Orada bakılır.

Evet hocam. BIOS'a girebilen virüsler de var. Temiz kurulum yapıp deneyin. Olmazsa "güvenlik" kategorisine konu açabilirsiniz. Orada bakılır.

BIOS'u bile yeniledim sonuç aynı anakarta nasıl yapmışlarsa adı değişmiş ve işlemci deaktif edilmiş.
Güvenlik kategorisine hemen yazıyorum ilginiz için çok teşekkürler.

Bir müşterim geldiğinde bir virüs bulaştığını söyledi temiz formatladım fakat açtığımda anakart adı random bir şeylerdi.
Anakartta bir sorun yok sanırım modelini kasanın içini açmadan öğrenemiyorum.
İşlemciye baktığım zaman deaktif olmuş gözüküyor "not available" olarak gözüküyor.
Windows sanırım işlemciyi algılıyor fakat oyunlar, uygulamalar algılayamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir müşterim geldiğinde bir virüs bulaştığını söyledi temiz formatladım fakat açtığımda anakart adı random bir şeylerdi.
İşlemciye baktığım zaman deaktif olmuş gözüküyor "not available" olarak gözüküyor.

BIOS virüsü yemiş galiba 😀

Hocam bir önceki konunuzdan geliyorum. USB ile temiz format attınız mı? BIOS'da anakart, işlemci adı falan düzgün yazıyor mu?

Hocam bir önceki konunuzdan geliyorum. USB ile temiz format attınız mı? BIOS'da anakart, işlemci adı falan düzgün yazıyor mu?

USB ile temiz format attım. BIOS'ta anakart adı _______ olarak gözüküyor dediğim gibi, işlemci de aynı şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı