i7 860 ve RX 570 darboğaz yapar mı?

Hiç merak etme. Seni derde sokacak bir darboğaz çıkarmaz sana. RTX580 tavsiyesi veren gördüm. Eğer işlemcimi ileride değiştiririm diyorsan hiç RTX 580'e bulaşmadan GTX 1070 ya da RTX590 yapar geçersin. Daha mantıklı. Bi kerede 5 yıl ileri götürür seni :)
Yalnız benim dediğim ekran kartı 1.175 TL. Sizin önerdiğiniz kartlar kaç para ;) Ayrıca 2080 Tİ bile alsa 5 sene ilerisini göremez. Ben 1080 Tİ aldım 1,5 sene önce ama şuan ezik kalıyor yeni çıkan teknolojide. Demem o ki ileriye dönük PC diye birşey yok. İleriye dönük PC 10 sene önce de kaldı.

Son düzenleme:
Yalnız benim dediğim ekran kartı 1.175 TL. Sizin önerdiğiniz kartlar kaç para ;) Ayrıca 2080 Tİ bile alsa 5 sene ilerisini göremez. Ben 1080 Tİ aldım 1,5 sene önce ama şuan ezik kalıyor yeni çıkan teknolojide. Demem o ki ileriye dönük PC diye birşey yok. İleriye dönük PC 10 sene önce de kaldı.

Aramızda 3'ün beşin hesabını yapmayalım Hakancım :) Çalınır çırpılır yine de para bulunur :) Ayrıca ileriye dönük PC tabiki var, yanılıyorsun kuzum. Henüz 2030 yılında değiliz ve gelişmeleri takip ettiğim kadarıyla oyun dünyası iki koldan devam edecek. PC sistemliler, Virtual Reality sistemliler. Ekrana bakıp oyun oynamayı seven herkes ileriye dönük PC alıp yolunda devam edecek. Bu da böyle biline...

Aramızda 3'ün beşin hesabını yapmayalım Hakancım :) Çalınır çırpılır yine de para bulunur :) Ayrıca ileriye dönük PC tabiki var, yanılıyorsun kuzum. Henüz 2030 yılında değiliz ve gelişmeleri takip ettiğim kadarıyla oyun dünyası iki koldan devam edecek. PC sistemliler, Virtual Reality sistemliler. Ekrana bakıp oyun oynamayı seven herkes ileriye dönük PC alıp yolunda devam edecek. Bu da böyle biline...
Çalınır çırpılır biraz saçma olmuş. 3'ün 5'in derken fiyat 2 katı. Bizim tabirimizle ileriye dönük PC tabiki var. Ancak yarın DDR5 çıkmayacağının garantisi yok. Ben bunu demek istedim. Yoksa sistem olarak 1080 Tİ beni en az 3 sene daha oyun oynatır. Destek açısından ileriye dönük PC henüz çıkmadı demek istedim ben :D

Bizim tabirimizle ileriye dönük PC tabiki var. Ancak yarın DDR5 çıkmayacağının garantisi yok. Ben bunu demek istedim. Yoksa sistem olarak 1080 Tİ beni en az 3 sene daha oyun oynatır. Destek açısından ileriye dönük PC henüz çıkmadı demek istedim ben :D

Anladım. DDR5'ler zaten çıkıyor. On its way. Seneye her şey DDR5 üzerine kurgulanır ancak DDR4 çıktıktan kaç sene sonra DDR3'ler öldü ? Hala ölmedi. O yüzden 5 sene güzel. Rakamlara takılma sen :)

Anladım. DDR5'ler zaten çıkıyor. On its way. Seneye her şey DDR5 üzerine kurgulanır ancak DDR4 çıktıktan kaç sene sonra DDR3'ler öldü ? Hala ölmedi. O yüzden 5 sene güzel. Rakamlara takılma sen :)
Adam zar zor para biriktirip ekran kartı alacak. Burada 850 TL'lik kart için tavsiye istiyor ve işlemcisi ilk nesil İ7. Sen kalkmış 1070 al diyorsun. Dalga geçiyorsan komik değil. Ama ciddiysen gerçekten komik.
Neyse iyi geceler. Ben yarın erken kalkmak zorundayım.

Adam zar zor para biriktirip ekran kartı alacak. Burada 850 TL'lik kart için tavsiye istiyor ve işlemcisi ilk nesil İ7. Sen kalkmış 1070 al diyorsun. Dalga geçiyorsan komik değil. Ama ciddiysen gerçekten komik.

Adam zaten almış almış. Sırf sen yazıyorsun diye yazıyorum ha. Bir de yazdıklarımı cımbızlayarak söylüyorsun. Tam okuyor olabilirsin ama tam anlıyor olamazsın. İşlemcisini değiştirmek koşulu var benim yazdığımda. Neyse uzatmaya gerek yok :) RX 570 güzel seçim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı