i7-8700 soğutucu tavsiyesi

@Kadir_Bay

VIEWSONİC 24" XG2401 144HZ PROFESYONEL GAMING MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Dün 2.el den aldım kullanıyorum. Az kullanmış arkadaş gayette düzgün çok mutlu oldum ucuza kapadığıma..

Aslında dediğin gibi maaşımı bekleyeceğim ancak kasada stok olarak gelen 1 ön 1 arkada 2 fan var hepsiburada indirim kaçırmadan

Akasa Viper 12cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Kasa Fanı Fiyatı
Akasa Viper 14cm PWM Yüksek Performanslı Ultra Sessiz Kasa Fiyatı

almayı düşünüyorum biraz hava akışı sağlamak istiyorum en azından. Ama 14 lükler için biraz sesli diyorlar acaba 2 tane 12 lik mi alsam 1 tane 14 alıp ileride 2. 14cm lik mi alsam bilemedim

öne 2 14 veya 3 tane 12 takabiliyorum.

Dosya Ekleri

• Specs.jpg
    Specs.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 27
@Kadir_Bay

VIEWSONİC 24" XG2401 144HZ PROFESYONEL GAMING MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Dün 2.el den aldım kullanıyorum. Az kullanmış arkadaş gayette düzgün çok mutlu oldum ucuza kapadığıma..

Aslında dediğin gibi maaşımı bekleyeceğim ancak kasada stok olarak gelen 1 ön 1 arkada 2 fan var hepsiburada indirim kaçırmadan

Akasa Viper 12cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Kasa Fanı Fiyatı
Akasa Viper 14cm PWM Yüksek Performanslı Ultra Sessiz Kasa Fiyatı

almayı düşünüyorum biraz hava akışı sağlamak istiyorum en azından. Ama 14 lükler için biraz sesli diyorlar acaba 2 tane 12 lik mi alsam 1 tane 14 alıp ileride 2. 14cm lik mi alsam bilemedim

öne 2 14 veya 3 tane 12 takabiliyorum.

Bu tarz fanlara bu paraları vermek saçma bence. Önceliğin işlemci soğutma olsun performans olarak seni ileriye atacak olan o çünkü. Diğer fanlara gelince zaten ucuz yollu bir şey de ayarlayabilirsin bence araştırmanı yoğunlaştır 70₺ olmasın 30₺ olsun mesela sonuçta bu bir işlemci soğutması değil kasa içi fan yanlış anlama gereksiz demiyorum sadece biraz kısabilirsin.

MSI Core Frozr L Review

Aldım :) Geçen hafta taktım 80 derecelerde geziyordu şu an saatlerce BF1 oynayıp sonuç 55-60 görüyor. Çok memnun kaldım şu an fiyatı biraz daha arttı ama fiyattan bağımsız olarka çok kaliteli sonuç aldım. Pek umursamasam da tipi çok iyi :) Sen aldın mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı