i7 8700K ve GT 1030 sistemde GTA 5/FiveM kasıyor

OnurDAGLI

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5 yayın yapıyorum bu PC ile ve kasıyor yayın yapmadığımda da ara sıra takılıyor çoğu kişi darboğaz diye bir şey var öyle oluyormuş. Şimdi alta size ekran görüntüsü de koyacağım, bir göz atın sistemime ve aynı sisteme sahip veya bilen birisi yardım ederse çok sevinirim. Bu sistemi Evshop'tan 15 ay taksitle 9500 TL'ye aldım. İnşallah hata yapmamışımdır.

s0sSQz.jpg

q5DP5R.jpg

GT 1030 gibi bir ekran kartı vermez.
GTX 960 falan net verir zaten.
1030 dediğim tıraş bir ekran kartı.

Kanka sen bilmiyorsun işi R7 5700X işlemci ile tüm ekran kartlarını test eden bir YouTube'r var adam GT 710 bile taktı o işlemciye işlemcin kötü olursa darboğaz olur ekran kartın kötüyse işlemcin iyiyse darboğaz olmaz.

İşlemcinin FPS'e etki ettiği tek şey tek çekirdek performansı. Tabii darboğaz yoksa.
i7 8700K GT 1030 darboğaz yapar sisteme 9500 TL vereceğine git RTX 2060'lı sistem falan topla ağır kazıklanmışsın tabii GTA kasar

Kurar ama zor
Ne darboğazı? Nasıl bir hayal gücü bu?

Bu arada sistem aşırı aşırı berbat. Çabuk iade edin.

GTA 5 yayın yapıyorum bu PC ile ve kasıyor yayın yapmadığımda da ara sıra takılıyor çoğu kişi darboğaz diye bir şey var öyle oluyormuş. Şimdi alta size ekran görüntüsü de koyacağım, bir göz atın sistemime ve aynı sisteme sahip veya bilen birisi yardım ederse çok sevinirim. Bu sistemi Evshop'tan 15 ay taksitle 9500 TL'ye aldım. İnşallah hata yapmamışımdır.

Eki Görüntüle 883230

Eki Görüntüle 883232

Ya kardeşim iade et şunu 9500 TL'ye sana burada harika ötesi bir sistem toplarlar taksitli hem de Allah aşkına milleti nasıl da dolandırıyorlar ya. İade et yeni bir konu aç bütçene uygun.

Ya kardeşim iade et şunu 9500 TL'ye sana burada harika ötesi bir sistem toplarlar taksitli hem de Allah aşkına milleti nasıl da dolandırıyorlar ya. İade et yeni bir konu aç bütçene uygun.

Kanka adam troll konu açmş baksana kimseye cevap bile vermemiş yorma kendini boş ver.

Eki Görüntüle 883230

Eki Görüntüle 883232

LAN bir dakika neeeee ekran kartın GT 1030 mu? Bu kartın fiyatı 700 TL biliyorsun değil mi o parayla RTX toplanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı