i7 8700K ve GT 1030 sistemde GTA 5/FiveM kasıyor

OnurDAGLI

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5 yayın yapıyorum bu PC ile ve kasıyor yayın yapmadığımda da ara sıra takılıyor çoğu kişi darboğaz diye bir şey var öyle oluyormuş. Şimdi alta size ekran görüntüsü de koyacağım, bir göz atın sistemime ve aynı sisteme sahip veya bilen birisi yardım ederse çok sevinirim. Bu sistemi Evshop'tan 15 ay taksitle 9500 TL'ye aldım. İnşallah hata yapmamışımdır.

s0sSQz.jpg

q5DP5R.jpg

İşlemci gereksiz değil demiyorum gerekli ve önemli ama yüksek fp için ekran kartı gerekir senin tecrüben doğrudur fakat FPS için işlemciden daha önemli ekran kartı bak FPS için
Çok da güzel alınıyor. Kullanıyorum diyorum ama anlamıyorsunuz.
Ve ben sizin oğlunuz değilim haddinizi bilin.

Bileyim haddimi tamam sakin kavgaya gelmedik
Ekran kartı mı işlemci mi önemli oyun için? örnek cvbları oku
Her parçanın performans için önemi var. Ancak oyun söz konusu ise öncelik ekran kartının oluyor. Burada olan rehberleri izlemeni öneririm. Oyun performansı için ekran kartını detaylı olarak açıklıyor. Adam bunu demiş yani

İşlemci gereksiz değil demiyorum gerekli ve önemli ama yüksek fp için ekran kartı gerekir senin tecrüben doğrudur fakat FPS için işlemciden daha önemli ekran kartı bak FPS için.

Bileyim haddimi tamam sakin kavgaya gelmedik.
Ekran kartı mı işlemci mi önemli oyun için? örnek cvbları oku.

Onu tartışmıyoruz. Onu bizde biliyoruz. Sen ekran kartı FPS vermez diyorsun dönme. Çok güzel FPS verir.

Arkadaş 1030 dedi bende 1030'dan gittim bu kadar yanlış bilgi falan yok

Hayır verir. Ne kadar verebiliyor ise verir. Darboğaz söz konusu değil. Darboğaz yapmaz.

Yapmaz tamam daverebileciği maksimum 30 ama kanka
Hayır verir. Ne kadar verebiliyor ise verir. Darboğaz söz konusu değil. Darboğaz yapmaz.

Hine oynarsın ama akıcı olmaz sıkıntı olan o yani zaten 30 40 da dolaşır

Geri
Yukarı