i7 950 oyunda 96 derece oluyor

O işlemciyle ne bekliyorsun? Isınmak zorunda 20 yıllık işlemciyi 2 sene önce çıkan oyunda kullanıyosun.

1681159425778.png

Sıcaklık haricinde bir problem çıkartmıyor açıkçası, 2009 yılının1. çeyreğinde çıkmış. Biraz farklı düşünüyorum ben tüketim konusunda bir mal uzunca bir süre bozulmadan kullanılabiliyorsa gittiği yere kadar kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Devamlı tüketim yapıp bir şeyleri çöpe atmak hoş bir durum değil bana kalırsa. Zaten tüketim çılgınlığının pik yaptığı bir zamanda yaşıyoruz. Çok eski yıllardır oynuyorum bu oyunu yaşım otuza geliyor. 2 senelik değil yani oyun, şu an oynanılan birçok MMORPG oyunun atasıdır kendisi.

MSI Afterburner.

Afterburner programında sadece GPU'nun derecesini gösteriyor, CPU'nun derecesini alabileceğimiz farklı bir ayar mı mevcut?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1735489

Sıcaklık haricinde bir problem çıkartmıyor açıkçası, 2009 yılının1. çeyreğinde çıkmış. Biraz farklı düşünüyorum ben tüketim konusunda bir mal uzunca bir süre bozulmadan kullanılabiliyorsa gittiği yere kadar kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Devamlı tüketim yapıp bir şeyleri çöpe atmak hoş bir durum değil bana kalırsa. Zaten tüketim çılgınlığının pik yaptığı bir zamanda yaşıyoruz. Çok eski yıllardır oynuyorum bu oyunu yaşım otuza geliyor. 2 senelik değil yani oyun, şu an oynanılan birçok MMORPG oyunun atasıdır kendisi.

Yani ısı öyle olmak zorunda soğutucu değiştirebilirsin o zaman bayağı düşer.

Hocam o işlemciden çok bir şey beklemeyin :D Bırakın ömrünün son demlerini rahatça yaşasın ya da daha iyi bir soğutma takıp canını okuyun karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı