i7-9700K Ekran Kartı Olmadan Kullanma

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Merhaba, Arkadaşlar sorum kısaca şu i7-9700k işlemciyi ekran kartı olmadan kullanabilir miyim? Ekran kartı alana kadar baya bir zaman geçecek, en az 5-6 ay bu süre zarfında sistem veya işlemci zarar görür mü? Oynayacağım en büyük oyun Knight Online olacak.

Merhaba, Arkadaşlar sorum kısaca şu i7-9700k işlemciyi ekran kartı olmadan kullanabilir miyim? Ekran kartı alana kadar baya bir zaman geçecek, en az 5-6 ay bu süre zarfında sistem veya işlemci zarar görür mü? Oynayacağım en büyük oyun Knight Online olacak.
Sikinti olmaz.
Hocam bu arada i7-9700K Knight online icin cok fazla.

Merhaba, ben uzun süre ekran kartsız kullandım. Assasin's Creed Black Flag bile oynadım. 45 üstü fps veriyor. İçindeki grafik işlemci CS 1.6 ve Knight Online için fazlasıyla yeterli.

Sikinti olmaz.
Hocam bu arada i7-9700K Knight online icin cok fazla.
Ekran kartı alana kadar hocam :)
Merhaba, ben uzun süre ekran kartsız kullandım. Assasin's Creed Black Flag bile oynadım. 45 üstü fps veriyor. İçindeki grafik işlemci CS 1.6 ve Knight Online için fazlasıyla yeterli.
Teşekkürler arkadaşlar. Böylelikle aklımızda şüphe vs kalmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı