i7 9700K Sistem için Ekran Kartı Tavsiyesi

O fiyatin şuan piyasa değeri 2500 TL'yi geçmemeli. 1660 Ti ile 2060 fiyatı arasında olmalı. 1070 Ti nerede, 5700XT nerede. :D
Valla hocam siz sormaktan çok bunu alıyorum tamam mıdır diye sormaya geldiniz galiba. RTX istemiyorum ve Gsync monitörüm var derseniz geriye sizin ekran kartınız kalıyor zaten.
O zaman bunu öneririm. En azından 1080 aynı fiyata.
Gittigidiyor sitesine güveniyor musunuz? Daha önce alışveriş yaptınız mı?

O fiyatin şuan piyasa değeri 2500 TL'yi geçmemeli. 1660 Ti ile 2060 fiyatı arasında olmalı. 1070 Ti nerede, 5700XT nerede. :D
Valla hocam siz sormaktan çok bunu alıyorum tamam mıdır diye sormaya geldiniz galiba. RTX istemiyorum ve Gsync monitörüm var derseniz geriye sizin ekran kartınız kalıyor zaten.
O zaman bunu öneririm. En azından 1080 aynı fiyata.

Güzel kartmış. Şu kart bu fiyatla gittigidiyor da olmasaydı. Çoktan almıştım. Siteye güvenemiyorum

Bende bunu buldum.
Pahalı. Ucuz ve en güvenilir mağaza olarak bu ürünü buldum. Bunu da beğenmezseniz 1070 Ti alın siz de rahatlayın biz de. :D

Pahalı. Ucuz ve en güvenilir mağaza olarak bu ürünü buldum. Bunu da beğenmezseniz 1070 Ti alın siz de rahatlayın biz de. :D

İlgin için teşekkürler. Çok yardımcı oluyorsun.😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı