i7 9700K ve RTX 2070 Sistem Toplama

Bence işlemciyi şimdiden yüksek al 9900k olarak çünkü ekran kartını daha kolay elden çıkarıp yüksek model ile upgrade edebilirsin. Bf5 1 kere drop oldu o da patlama alanında çok kısa süreliğine. Zaten Gpu %99 Cpu % 50 civarlarında dolaşıyor her şey ultra Dx12 ve Rtx On ayarlarda bende.
Teşekkürler. İşlemciyi şimdi alıp ekran kartını sonra upgrade etmem daha mantıklı geldi. I9 alacağım :). Ooo I9'larda indirimde varmış. Tadından Yenmez

Bence 20.000 lira harcamanızda sıkıntı yok. GTX 1080ti ilk çıktığında alanlar hata mı yaptı? Hayır. Hala daha kullanılan bir ekran kartı. Senin durumunda da öyle, verebilecek paran varsa ver. Çok üst düzey bir sistem planlıyorsun, çok uzun yıllar gidecektir. Bekleyeceksen de 10. nesil intel işlemicleri beklemeni öneririm. 2020 yılının ilk iki çeyreği içinde çıkacağı sanılıyor. O zamana kadar rtx super serisi de tam destek kazanmış olur. O seriden bir ekran kartı bile seçebilirsin. Beklemeyi düşünüyorsan alacağın zaman haber etmen yeterli. Bütçen gayet yüksek amd tarafına yönelmene gerek görmüyorum.

Bence 20.000 lira harcamanızda sıkıntı yok. GTX 1080ti ilk çıktığında alanlar hata mı yaptı? Hayır. Hala daha kullanılan bir ekran kartı. Senin durumunda da öyle, verebilecek paran varsa ver. Çok üst düzey bir sistem planlıyorsun, çok uzun yıllar gidecektir. Bekleyeceksen de 10. nesil intel işlemicleri beklemeni öneririm. 2020 yılının ilk iki çeyreği içinde çıkacağı sanılıyor. O zamana kadar rtx super serisi de tam destek kazanmış olur. O seriden bir ekran kartı bile seçebilirsin. Beklemeyi düşünüyorsan alacağın zaman haber etmen yeterli. Bütçen gayet yüksek amd tarafına yönelmene gerek görmüyorum.
Bu konuyu açarken 1-2 mesaj alırım ve rafa kalkar diye düşünmüştüm ama onlarca mesaj aldı. Hepinize çok teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı