i7-9750H RTX 2060 Dying Light Düşük Ekran Kartı Kullanımı

İşletim sistemi
Windows 10

EnYaKa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, birkaç gündür Dying Light oynuyorum ve FPS'imde anormal düşüşler yaşıyordum. MSI Afterburner ile kontrol ettiğimde GPU kullanımının saçma bir şekilde düşük olduğunu fark ettim. Hatta detaysız bir yere baktığımda GPU kullanımım artarken detaylı bir yere baktığımda GPU kullanımım düşüyor. Oyun SSD'den çalışıyor. Witcher 3 ve GTA 5 oynarken böyle sorunlar yaşamıyorum.
Oyun orijinaldir Steam'den daha yeni satın adlım

Ekran Kartı = RTX 2060
İşlemci = i7-9750H
RAM = 16 GB

Dying Light Screenshot 2020.02.26 - 13.36.49.15-min.png

Dying Light Screenshot 2020.02.26 - 13.37.38.16-min.png

Dying Light Screenshot 2020.02.26 - 13.36.38.76-min.png

Belki alakasızdır, ama ben az önce bu linkteki şeylerin hepsini uygulayarak Apex Legends'ta ekran kartımın full kullanılamaması sorununu çözdüm, aynı ekran kartını kullanıyoruz.

Belki alakasızdır, ama ben az önce bu linkteki şeylerin hepsini uygulayarak Apex Legends'ta ekran kartımın full kullanılamaması sorununu çözdüm, aynı ekran kartını kullanıyoruz.

Dediğiniz şey işe yaramadı fakat çözümü buldum. Görev yöneticisinden öncelik ayarlardan gerçek zamanda yapınca düzeliyor. Şimdi de şöyle bir sıkıntı var. Gerçek zamanda olarak ayarlayıp oyuna girdiğimde otomatik normale ayarlanıyor.

Dediğiniz şey işe yaramadı fakat çözümü buldum. Görev yöneticisinden öncelik ayarlardan gerçek zamanda yapınca düzeliyor. Şimdi de şöyle bir sıkıntı var. Gerçek zamanda olarak ayarlayıp oyuna girdiğimde otomatik normale ayarlanıyor.

Bi program vardı bunun için sürekli aynı yapıyordu azıcık araştırırsan çıkar hemen

Yeni konular

Geri
Yukarı