i9 9900K ve RTX 2080 sistem ne kadar eder?

Jordan Belfort

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Görenleriniz olmuştur elbet Mart ayında bilgisayar topladım forumda bilgi paylaşımı vs. yaptım gümrükler vs. hakkında.

Birkaç iş arkadaşım kasama talip oldu ve hepsi kasamı gelip gördü almak istiyorlar fakat fiyat hakkıında tahmin yürütemedim ve direkt de satmak istemedim. En azından bir değerini durumunu vs. göreyim ki satma aşamasına başlayayım. Sahibinden'de, forumda vs. biraz baktım sağa sola ama Türkiye sitelerinden toplayınca çok yüksek ücretler çıktı sıfır benim kasa için. Sistem özelliklerimi ve nereden alındığını paylaşacağım ikinci el olarak kaça satmam gerekir fikrinizi merak ediyorum.

Not: Çalışan biri olduğum için günde 1-2 saat kullanıldı. Mart 2019'un ilk haftası kasa toplandı aşağı yukarı parçaların gelmesi vs. OC olarak manuel bir voltaj yapılmadı hiç sadece donanımların kendi yazılımları üzerinden olan Gaming ya da OC modları açıldı oyun vs. oynarken. Fikirleriniz benim için önemlidir.

Sistem:
  • Gigabyte GeForce RTX 2080 Gaming OC 8G N2080GAMINGOC BEYAZ-8GC (AMAZON.COM)
  • GIGABYTE Z390 AORUS Ultra Onboard AC Wi-Fi/RGB Fusion (AMAZON.COM)
  • CORSAIR HYDRO Series H115i PRO RGB AIO (AMAZON.COM)
  • Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Beyaz (AMAZON.COM)
  • Intel Core i9-9900K (AMAZON.COM)
  • Samsung 970 EVO Plus 1TB (AMAZON.COM)
  • Aerocool 12cm PWM 4Pin Kırmızı Ledi Kasa Fanı 2 Adet (HEPSIBURADA)
  • Gamepower GF-30R 12cm Kırmızı Ring 1 Adet (INCEHESAP)
  • Aerocool KCAS 750W 80+ Gold Aktif PFC RGB Fanlı Modüler Güç Kaynağı (HEPSIBURADA)
  • Cooler Master MasterBox MB511 3x120mm Kırmızı Led Fanlı Mid-Tower Siyah (EBRAR BİLGİSAYAR)
Açıkçası ihtiyacım yoktu fakat satmayı düşünüyorum boşuna aldık kasayı adam akıllı kullanamıyorum vaktim yok. En azından yerim parayı :) İlgilenenlere de duyurulur.
Bütün kutular vs. her şer durmaktadır.
Kutular vs her şey durmaktadır.

Son düzenleme:
Türkiye fiyatı değil de yurt dışı fiyatı önemli bu tip ürünlerde çünkü yurt dışı ürün. 1-2 ay kullanılan yurtdışı ürünler genelde yurt dışı sıfır fiyatına satılıyor, alan kişi kargo,gümrük uğraşmam, beklemem diye düşünüyor.
Topladığınız fiyatın üstüne satmaya çalışıyorsanız o iş biraz zor.
Parça parça da satılabilir.

İtopya'da bire bir aynı sistem 17158 TL çıktı dostum. Parçaların çoğunun yurtdışı olduğunu göz önünde bulundurursak 14-15bine falan satabilirsin diye düşünüyorum.

Türkiye fiyatı değil de yurt dışı fiyatı önemli bu tip ürünlerde çünkü yurt dışı ürün. 1-2 ay kullanılan yurtdışı ürünler genelde yurt dışı sıfır fiyatına satılıyor, alan kişi kargo,gümrük uğraşmam, beklemem diye düşünüyor.
Topladığınız fiyatın üstüne satmaya çalışıyorsanız o iş biraz zor.
Parça parça da satılabilir.
İtopya'da bire bir aynı sistem 17158 TL çıktı dostum. Parçaların çoğunun yurtdışı olduğunu göz önünde bulundurursak 14-15bine falan satabilirsin diye düşünüyorum.
Amacım kâr etmek değil. Böyle bir fikir düştü aklıma bende değerlendirme yapmak istedim.

@shade_boi yanlışın var dostum, amacım zaten 22bin tl kasam var demek değilde bir ürünü eklememiş olabilirsin :) yada ekran kartını 2070 vs seçmiş olabilirsin, ben de yanlış eklemiş olabilirim sonuç olarak bana da çok abartı geldi. önemli değil genel olarak fiyat fikrin için teşekkür ederim bakalım biraz daha ortalama oluşsun kafamda neler olacak göreceğiz :)

Şöyle bir sistemim var 16000 düşünüyorum.

Şöyle bir sistemim var 16000 düşünüyorum.
Hocam sleev kablonuzu nereden aldınız kırmızı siyah arıyorum bende Phanteks yazıyor imzanızda?

Amacım kâr etmek değil. Böyle bir fikir düştü aklıma bende değerlendirme yapmak istedim.

@shade_boi yanlışın var dostum, amacım zaten 22bin tl kasam var demek değilde bir ürünü eklememiş olabilirsin :) yada ekran kartını 2070 vs seçmiş olabilirsin, ben de yanlış eklemiş olabilirim sonuç olarak bana da çok abartı geldi. önemli değil genel olarak fiyat fikrin için teşekkür ederim bakalım biraz daha ortalama oluşsun kafamda neler olacak göreceğiz :)
Bence siz RTX 2080Ti koymuşsunuz listeye :)

Düzenleme: RAM eklemiştim ama seçmemiş. RAM için 800 TL daha ekleyin fiyata.

Dosya Ekleri

• 1212.png
    1212.png
    62,2 KB · Görüntüleme: 42
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı