İ9 9900KS ve RTX 2080 Super sistem ne kadar eder?

Dipperr

Hectopat
Arkadaşlar, oynayacak oyun bulamadığım için veya artık sarmadığı için bilgisayarımı satmayı düşünüyorum. Şehir dışına satmam gerekirse nasıl bir yol izlemeliyim? Faturası şirketin üstüne, bu konuda ne yapmalıyım? En önemlisi fiyat ve bu konuda da hiçbir bilgim yok. Aklıma gelmeyen ve sizin aklınıza gelen bilgiler varsa onları da paylaşırsanız sevinirim.

IMG_20220217_034003.jpg

Mouse BenQ Zowie EC2 olarak değişti ve işlemci soğutucu Xigmatek 240mm ama modelini tam hatırlamıyorum.
Anakart MSI MPG Z390 Gaming Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
30.000 TL aralığında edebilir. Tabii sadece kasa için konuşuyorum diğer parçalarınızı fiyata dahil etmedim.
Çok illet bir şey ya. Her parçası farklı olduğu için karşılaştıramıyorsun da. Bir maksimum bir de minimum fiyat hesaplayıp ortasında bir şey söylemem lazım. Kasayı ve monitörü satabilirsem diğer parçalar kolay satılır sanırım.
SSD ve HDD eklemeyi unutmuşum. Samsung 970 evo 500GB ve markasını unuttuğum HDD 1 TB.

Son düzenleme:
Çok illet bir şey ya. Her parçası farklı olduğu için karşılaştıramıyorsun da. Bir maksimum bir de minimum fiyat hesaplayıp ortasında bir şey söylemem lazım. Kasayı ve monitörü satabilirsem diğer parçalar kolay satılır sanırım.
SSD ve HDD eklemeyi unutmuşum. Samsung 970 EVO 500GB ve markasını unuttuğum HDD 1 TB.

Tüm parçaların ikici el fiyatlarına tek tek bakın sarı siteden. Toplam fiyat size fikir verecektir. (Atıyorum toplam 31.750 TL ise siz 31'e yuvarlarsınız pazarlıkla 30'a bırakırsınız gibi.)

Arkadaşlar, oynayacak oyun bulamadığım için veya artık sarmadığı için bilgisayarımı satmayı düşünüyorum. Şehir dışına satmam gerekirse nasıl bir yol izlemeliyim? Faturası şirketin üstüne, bu konuda ne yapmalıyım? En önemlisi fiyat ve bu konuda da hiçbir bilgim yok. Aklıma gelmeyen ve sizin aklınıza gelen bilgiler varsa onları da paylaşırsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1307342

Mouse BenQ Zowie EC2 olarak değişti ve işlemci soğutucu Xigmatek 240mm ama modelini tam hatırlamıyorum.
Anakart MSI MPG Z390 Gaming Plus.
İkinci elde bu kasayı öldürürler, kimse 30 40 buna vermez. Zarar etmemek için uzun vadede parça parça satın. Aksi taktirde sistemi çok ucuza bırakırsınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı