i9-9900KF-RTX 3070 sistem kaça satılır?

Ekran kartı LHR değil, zaten yorumdan sonra fark ettim bende o ayrımı eklemek gerektiğini, düzenledim mesajı, depolama konusunda ise açıkçası ilk aldığımda sadece 1TB Samsung SSD ve 2TB Toshiba HDD'yi ek olarak almıştım, diğer HDD ise elimde vardı, fakat HDD darboğazından etkilenmemek için WD SSD'yi sonradan ekledim. Şu an neredeyse tüm oyunlar WD SSD'de ve 2TB SSD'de kalan boş yer 620GB. Diğer SSD Windows ve Save dosyaları için kullanılıyor, HDD'lerde ise resim, müzik, video gibi dosyaları depoluyorum.

Halihazırda kullanıyorum monitörü hocam alıcı çıkarsa çok ekstrem bir durum ollarak satarım açıkçası, o yüzden fiyat düşürmem veya ölü fiyat vermem gibi bir durum söz konus olmayacaktır. Fakat uygun fiyata da hayır demem haliyle.

3500 TL olarak tüm kutu içeriği eksiksiz, garantili, faturalı, arızasız, ölü pikselsiz, ghostingsiz olarak bırakabilirim.

Teşekkür ederim fiyat için. Fazla geldi.

Hocam siz istiyorsunuz ki aldım kullandım bu da bana kar kalsın o işler öyle olmuyor. Monitör bu değilse görmezden gelin yadığımı :)

İ9 10900kf - asus dual rtx 3070 oc samsung 970 2tb ssd - 2x16ram - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 944008473 bu ilana favori atın hocam unutacaksınız ama o ilan satılmayacak. Büyük konuştum gibi oldu ama neyse.

Hocam siz istiyorsunuz ki aldım kullandım bu da bana kar kalsın o işler öyle olmuyor. Monitör bu değilse görmezden gelin yadığımı :)
Monitör bu,doğrudur,yazdığınızı göz ardı etmiyorum ama siz benim bu fiyatı verirken yazdığımı göz ardı etmişsiniz sanırım. Normal şartlarda sadece monitörü durup dururken satma düşüncem yok,monitör hali hazırda kullandığım ve memnun olduğum bir cihaz. Bunu tek başına satacaksam ancak ''ben bu monitörü almak için ölüyorum,ama sıfır fiyatına çıkamıyorum'' diyen birine sıfıra yakın fiyata satarım,o da düşeş olur,yoksa kullandığım,sorunsuz parçayı tek başına niye ölü fiyata vereyim. He satma düşüncesine girersem zaten durumu belli,sahibinden üzerindeki ikinci el piyasası belli,2800-3000 TL bandına satılır ikinci elde,satma dsüşüncesi oluştuğunda. Ama satma düşüncem yokken sadece gönüllü alıcı olacak olursa fiyat budur. İşine gelen alır,gelmeyen almaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı