İç sıkıntısı ve kaygı

Milestone

Kilopat
Arkadaşlar hepinize selamlar mutlu hafta sonları. Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere yaklaşık 2-3 aydır üzerimde bunalım, sıkıntı var. Kafamda hep kuruntu oluşturuyorum. Her şeyi kafaya takma sorunum var. Kaygı duyduğum konular ise özel konular. (sevgili vs. değil) Her sabah uyandığımda içim sıkıntılı uyanıyorum. Hayat kalitemi çok düşürdü. Bu durumda olan, atlatan birileri var mı? İnternetten araştırdığıma göre anksiyete bozukluğundan çok şüpheleniyorum. Bu durumdayken annem hep yanımda oldu. Ancak doktora gidilmesinin şart olduğunu düşünüyorum. Umut veren mesajlarınızı bekliyorum. Allah böyle durumda olanlara şifa versin.

Yaşının kaç olduğunu bilmiyorum ama yaşından kaynaklanabilir. Bununla birlikte hedefin veya amacın yoksa zayıf düştüğünü hissediyorsan bu belirsizlik de seni yorabilir. Ve son olarak diyeceğim şu ki günümüz şartlarında her şey zor ve belirsiz iken birçok insan bu durumda, yalnız değilsin veya sorun sende değil sadece.

Yaşının kaç olduğunu bilmiyorum ama yaşından kaynaklanabilir. Bununla birlikte hedefin veya amacın yoksa zayıf düştüğünü hissediyorsan bu belirsizlik de seni yorabilir. Ve son olarak diyeceğim şu ki günümüz şartlarında her şey zor ve belirsiz iken birçok insan bu durumda, yalnız değilsin veya sorun sende değil sadece.

Yaşım 19. Hedefim, amacım çok ama dediğim gibi bu beni yormuyor. Hedefi olan her insanın gelecek kaygısı olur. Ama işte durumum böyle sürekli kuruntu yapıyorum olmayan şeyleri sorun yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı