İçel Anadolu Lisesi'ne gidip yazılım okunur mu?

BenEmgirr

Centipat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Herkese selam, Mersin'de yaşıyorum ve kendime göre derslerimde başarılıyım, deneme sınavlarında ortalama puanım 350 360.
5 gün sonra 8. sınıf olacağım ve birazcık daha ders çalışıp bilgisayar yüzü görmeyip İçel Anadolu Lisesi'ne gitmek istiyorum.
Sizce yapar mıyım ve istediğim liseden sonra yazılım okuyabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığın 18 mesajdan seni tanıyacak biri olduğunu sanmıyorum forumda.
Gittiğin lisenin rekabet durumu, hocaların kalitesi yardımcı olur senin başarı durumunda.
Okuyabilmen, başarabilmen sana bağlı. 350 360'lardan yukarıyı hedeflemeye devam et.

Günümüz Türkiye'sinde aşırı derecede kötü olmadıkça liselerin bir öneminin kaldığını artık pek düşünmüyorum üniversitelerin bile kalmamışken, istediğin bölümü üniversitede de okuyabilirsin lisene odaklanmanı tavsiye ederim.

Herkese selam, Mersin'de yaşıyorum ve kendime göre derslerimde başarılıyım, deneme sınavlarında ortalama puanım 350 360.
5 gün sonra 8. sınıf olacağım ve birazcık daha ders çalışıp bilgisayar yüzü görmeyip içel Anadolu lisesi'ne gitmek istiyorum.
Sizce yapar mıyım ve istediğim liseden sonra yazılım okuyabilir miyim?

Ben bu sene LGS'ye girdim ve şu anda İçel Anadolu Lisesi'nde okuyorum. Yarın oryantasyon için 1 saatlik bir konuşma varmış ona gideceğim. Oturup müdür yardımcısıyla konuşmuştuk, okuldaki 8 sınıfın 7'si sayısal oluyormuş, bazen eşit ağırlık sınıfı açamıyorlarmış bile. Yani fen lisesi gibi okul. Yazılım okuyabilirsiniz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı